تقدیر فرمانده سپاه فتح استان از دکتر چمن+ عکس

در این مراسم که در دفتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح ضمن قدردانی از عملکرد خوب کمیته بهداشت و درمان کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰ شهید استان اظهار کرد: سپاه فتح همواره حمایت و پشتیبانی خود را در راستای ارتقاء بهداشت و درمان استان به ویژه تأسیس مراکز بهداشتی و درمانی و محرومیت‌زدایی در حوزه سلامت اعلام می‌کند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از خدمات‌دهی بسیج جامعه پزشکی قدردانی کرد.

در ادامه این مراسم، دکتر رضا چمن رئیس نیز با تشریح عملکرد کمیته بهداشت و درمان کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰‌ شهید استان اذعان کرد: خوشبختانه در پنج روز برگزاری کنگره خدمات ارزنده بهداشتی و درمانی خوبی به مهمانان کنگره ارائه شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تلاش‌های کمیته بهداشت و درمان کنگره شهدا تقدیر و تشکر کرد و گفت: در طی برگزاری کنگره حدود ۵ هزار نفر در محل برگزاری کنگره خدمات دریافت کردند.

همچنین، سید هوشنگ رحیمیان نیز با بیان اینکه در طول برگزاری کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰ شهید استان بیش از ۷ هزار نفر خدمات دریافت کردند، گفت: همکاری نهادهای بهداشتی و درمانی در خدمات‌دهی به مراجعه‌کنندگان رضایت‌بخش بود.

رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اعزام تیم‌های بهداشتی و درمانی به مناطق محروم، برپایی ایستگاه‌های سلامت و برپایی بیمارستان صحرایی شهید دکتر جلیل را از جمله برنامه‌های شاخص بسیج جامعه پزشکی در زمان برگزاری کنگره شهدا عنوان کرد و گفت: همایش طلایه‌داران سلامت را در هفته بسیج برگزار خواهیم کرد.

رحیمیان تصریح کرد: در این همایش از تمامی مسؤولان فعال حوزه سلامت که بیشترین تلاش را در راستای خدمات‌دهی مطلوب با بسیج داشتند قدردانی می‌شود.

به گزارش سلام دنا؛ در این مراسم با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از رئیس کمیته بهداشت و درمان کنگره ملی شهدای استان و دبیر کمیته و دیگر مسؤولان کمیته با اهدای لوح سپاسی تقدیر شد.

کمیته سلامت۱

کمیته سلامت۲

کمیته سلامت۳

کمیته سلامت۴

کمیته سلامت۵

کمیته سلامت۶

کمیته سلامت۷

کمیته سلامت۸

کمیته سلامت۹

کمیته سلامت۱۰

کمیته سلامت۱۱

کمیته سلامت۱۲

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *