تمسخرکنندگان حج روزی دست به دهان خواهند گرفت/در حال تکمیل

امام جمعه موقت یاسوج:یکی از ارکان مهم مسلمین حج است و کسانی که امروز این مسله مهم را تمسخر می کنند روزی در حسرت آن دست به دهان خواهند گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، حجت‎الاسلام سید علی صالح موسوی‌اعظم  در خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج به فرا رسیدن ماه پر برکت رجب المجرب اشاره کرد و گفت: سال۹۶ به معنای این است ۳۶۵روز از عمر انسان گذشته است.

وی ابراز کرد: خوشا بحال آن کسی که تزکیه نفس دارند و اعمال خود را زیر نظر دارند.

امام جمعه یاسوج خاطر نشان کرد:خداوند منان می فرماید در روز قیامت تنها  حکومت خداوند وجود دارد.

حجت الاسلام با بیان اینکه صاحب سلطنت روز قیامت خداوند متعال است گفت: منشا رنج و خسارت و پشیمانی و حسرت برای کسانی است که عوامل الهی را نادیده گرفته اند و صحنه قیامت را به میان نمی آورند.

وی تصرح کرد: کسانی که نماز را ترک و حج را قبول ندارند و برای باور زدایی در بین مردم مسله حج را به تمسخر می کنند مواظب باشند.

بیان کرد:یکی از ارکان مهم مسلمین حج است و کسانی که امروز این مسله مهم را تمسخر می کنند روزی در حسرت آن دست به دهان خواهند گرفت.

وی ادامه داد: بی اعتقادان بدانند که روزی در حسرت این روزها خواهند ماند.

حجت الاسلام موسوی اعظم تصرح کرد: یکی از چیزهای که در زندگی انسان بسیار مهم است همنشینی است پس باید در انتخاب دوست خود دقت لازم را داشته باشیم.

 وب با بیان اینکه یکی از خطرات جامعه همین همنشینی ها با غیبت علیه مسلمان دیگر است گفت: در انتخاب دوست و همنیشن ها باید دقت کرد.

امام جمعه موقت مرکز استان ادامه داد: احادیث  و روایات امیر مومنین بر این مسله دلالت دارد.

وب افزود: گوشی که سخن غییت را بشوند دیگر هیچ درمانی نمی پذیرد.

حجت الاسلام موسوی اعظم ادامه داد:پیامبر اسلام می فرمایند همنشینی اثر سو و اثر نسک خود را خواهد داشت پس مسلمان باید در این مورد هوشیار باشد.

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *