توزیع ۳۶ هزار پکیج آموزشی زیست محیطی و کیسه زباله در روز انس با طبیعت

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از توزیع ۳۶ هزارپکیج آموزشی زیست محیطی و کیسه زباله در روز انس با طبیعت در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان سید اسدالله هاشمی با اعلام این خبر گفت : در۶ شهرستان استان ۱۸ هزارپکیج آموزشی و۱۸ هزار کیسه زباله درروز ۱۳فروردین بین گردشگران توزیع خواهد شد.

وی در دهمین روز از فروردین ماه ۹۵ با اعلاماین خبر گفت : در ۱۳ فروردین روز انس با طبیعت  18 هزار پکیج آموزشی زیست محیطی به همراه ۱۸ هزار کیسه زباله در بین گردشگران و مسافران نوروزی توزیع خواهد شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد در ادامه افزود : در صورت مساعد بودن وضعیت هوا در هر ۶ شهرستان استان بطور همزمان توزیع پکیج آموزشی زیست محیطی و کیسه زباله  را در بینگردشگران خواهیم داشت.

هاشمی با اشاره به اینکه این پکیج ها در نقاط حساس و گرشگر پذیر هر شهرستانانجام می گیرد افزود : راس ساعت ۸ صبح روز ۱۳ فروردین بطور همزمان در هرشهرستان ۳ هزار پکیج آموزشی و کیسه در بین مسافران و گردشگران توزیع خواهد شد ,کما اینکه همزمان با توزیع این بسته های آموزشی کارشناسان به توضیح , توصیه های زیست محیط می پردازند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در پایان ضمن نقاضا از مسافران و گردشگران برای مطالعه این پکیج های آموزش و  رعایت کردن توصیه های بیان شده در آن به مکانهای توزیع این پکیج های آموزشی در شهرستانها و مرکز استان اشاره کرد و گفت : شهرستان بویراحمد-  منطقه گردشگری سرنجلکل  ,  شهرستان بهمئی –  منطقه حفاظت شده تنگ سولک  , شهرستان باشت –  منطقه گردشگری شلالدون , شهرستان گچساران – منطقه حفاظت شده دشتک دیل , شهرستان دنا  – منطقه حفاظت شده کوه گل و دشتک سی سخت و نیز شهرستان چرام –  منطقه گردشگری چشمه بلقیس – ورودی و خروجی تنگ پیرزال خواهد بود.

انتهای پیام م.غ/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *