توقع مردم از فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات چیست؟

خبر رسان؛

مردم از برای صیانت از آرای انتخابات شوارها و ریاست‌جمهوری توقع دارند که باید به آن احترام گذاشته شود.

به گزارش خبر رسان از یاسوج؛ همان طوری که در جریان هستیم بحث انتخابات است البته اگر انتخابات با حضور پور شور مردمی و همچنین با سلامت و صلابت برگزار شود به نتیجه دلخواه رسیده‌ایم فارغ از این که چه کسی پیروز و چه کسی شکست خورده آن باشد.

نمی‌دانیم چرا بعضی مسؤولان خودشان را به کوچه علی چپ  می‌زنند، چرا برخی از آن‌‌ها حضور مردم را وظیفه می‌دانند، باید به آن‌ها گفت که این مردم حرمت و کرامت دارند این مردم را با فضاهای پوچ سیاسی چپ و راست که همیشه یک بازی است بازی ندهید.

مسؤولان بدانند این مردم بودند که پا به پای امام راحل و رهبری معظم انقلاب در تمام صحنه‌ها در مقابل غرب ایستادند و شهید دادند تا امروز شما در آسایش کامل باشید.

امروز به عنوان یک شهروند ایرانی و مسلمان از تمام فرمانداران کشور جمهوری اسلامی ایران می‌خواهیم به سه اصل در نامه امام علی علیه‌الاسلام خطاب به یکی از فرمانداران خود توجه داشته باشند که اولا این فرمانداری برای تو وسیله آب و نان نیست بلکه امانتی است و بدان تو از سوی مافوق خود تحت مراقبت هستی

دوم این که هرگز حق نداری درباره رعیت استبداد به خرج دهی و حق نداری در کارهای مهم و خطیر بدون اطمینان وارد شوی و سوم این که در دست تو بخشی از اموال خداوند عز و جل است و تو یکی از خرانه‌داران او هستی.

با توجه به نصایح امیرمؤمنان به مسؤولان و به خصوص فرمانداران باید از فرمانداران نظام جمهوری اسلامی توقع داشت که به عنوان امین مردم امانت‌دار بیت‌المال و همچنین امین آن‌ها در حفظ و صیانت از رأیشان در انتخابات‌های مختلف باشند.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *