ثبت‌نام کنندگان نهایی بویراحمد ۵۰۴ نفر / ۹۲ نفر برای یاسوج ثبت‌نام کرده‌اند / مادوان ۲۸ نفر

خبر رسان؛

دبیر ستاد شهرستان بویراحمد گفت: تاکنون ۵۰۴ نفر برای پنجمین دوره شورای شهر ثبت‌نام نهایی کرده است.
به گزارش خبر رسان از یاسوج، عبدالحمید پناهی در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه ۴۵ تاکنون و تا پایان روز پنجم ۶۷۸ نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نام‌نویسی کرده‌اند، اظهار کرد: از مجموع ۶۷۸ نفر، ثبت‌نام ۵۰۴ نفر آنها نهایی شده است.
وی افزود: ۱۱۹ برای شهر یاسوج نام‌نویسی کرده‌اند که ثبت‌نام ۹۱ نفر آنها نهایی شده و از این تعداد ۹ نفر زن و ۸۲ نفر مرد هستند.
پناهی گفت: ۲۸ نفر برای شورای شهر مادوان نام‌نویسی کرده که ثبت‌نام ۲۶ نفر آنها نهایی شده و از این تعداد ۳ نفر زن و ۲۳ نفر مرد هستند.
دبیر ستاد انتخابات بویراحمد افزود: برای شهر چیتاب ۷ نفر نامنویسی انجام داده اند که ثبت نام این ۷ نفر نهایی شده است.
وی گفت: در شهر مارگون تعداد ۱۸ نفر برای شورای شهر نامنویسی کرده اند که از این تعداد ۱۲ نفر ثبت نام نهایی انجام داده اند.
پناهی افزود: برای انتخابات در گراب سفلی تعداد ۱۷ نفر نامنویسی کرده اند که این ۱۷ نفر ۴ نفر ثبت نام نهایی کرده اند.
پناهی با اشاره به اینکه در بخشداری مرکزی بویراحمد تعداد ۲۵۲ نفر نامنویسی کرده اند که از این تعداد ۲۴۶ نفر ثبت نام نهایی کرده اند.
وی گفت: در بخش های کبکبان ۳۱ نفر، لوداب ۴۰ نفر و مارگون ۴۰ نفر برای انتخابات شورای روستا ها نامنویسی کرده اند.
پناهی در خصوص مدرک تحصیلی ثبت نام کنندگان در انتخابات شورا ها در شهرستان بویراحمد گفت: در مقطع دکتری ۲نفر، کارشناسی ارشد ۶۷ نفر، کارشناسی ۱۴۵ نفر، کاردانی ۴۳ نفر، دیپلم ۷۲ نفر و مقطع زیر دیپلم ۹۷ نفر ثبت نام کرده اند.
وی افزود: در شهر یاسوج ۲ نفر با مدرک تحصیلی دکتری، ۴۲ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۴۸ نفر در مقطع کارشناسی ثبت نام کرده اند.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *