ثبت‌نام ۱۰۴۹ برای انتخابات شوراهای کهگیلویه / ۹۲ نفر کاندیدای شورای شهر دهدشت شدند

در حوزه شهری شهرستان کهگیلویه ۸۷ نفر کارمند، سه نفر بازنشسته، ۶ نفر بیکار، ۱۶ نفر سایر و بقیه دارای شغل آزاد هستند. …

خبر رسان؛

معاون فرماندار گفت: هزار و ۴۹ نفر برای حضور در شهر و روستا در نام نویسی کرده اند.

به گزارش خبر رسان، معاون فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه از این تعداد ۹۷۹ نفر مرد و ۷۹ نفر زن هستند گفت: از این تعداد داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی ۱۵۷ نفر در حوزه های شهری و ۸۹۲ نفر هم در حوزه های روستایی نام نویسی کرده اند.
خسروی با بیان اینکه در شهر ۹۲ نفر نام نویسی کرده اند که ۷ نفر از آنان زن هستند افزود: در شهر ۱۴ مرد و ۲ زن، در ۱۷ مرد و ۲ زن و در شهر هم ۳۰ نفر مرد نام نویسی کرده اند.
وی با اشاره به اینکه از هزار و ۴۹ نفر نام نویسی شده برای رقابت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان کهگیلویه ۱۸۴نفر زیر ۳۰ سال سن دارند ادامه داد: ۲۲۴ نفر بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن، ۲۱۱ نفر بین ۳۶ تا ۴۰ سال سن، ۱۸۷ نفر بین ۴۱ تا ۴۵ سال سن، ۱۱۴ نفر بین ۴۶ تا ۵۰ سال سن، ۱۰۰ نفر بین ۵۱ تا ۶۰ سال سن و ۳۰ نفر هم ۶۱ سال به بالا سن دارند.
خسروی سطح سواد افراد ثبت نام شده را بین زیردیپلم تا فوق لیسانس عنوان کرد و گفت: از این تعداد افراد ثبت نام شده ۵۳ نفر فوق لیسانس، ۱۹۶ نفر لیسانس، ۵۹ نفر فوق دیپلم، یک نفر حوزوی، ۱۳۴ نفر دیپلم و ۶۰۶ نفر زیردیپلم تحصیلات دارند.
وی به اشتغال افراد ثبت نام شده در حوزه شهری اشاره کرد و افزود: در حوزه شهری شهرستان کهگیلویه ۸۷ نفر کارمند، سه نفر بازنشسته، ۶ نفر بیکار، ۱۶ نفر سایر و بقیه دارای شغل آزاد هستند.

منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *