ثبت نام ۱۶۸ نفر در شورای شهر و روستاهای شهرستان لنده+جزئیات

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، عادل مرادی دبیر ستاد انتخابات شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن اشاره به حضور گرم و پرشور دواطلبان در انتخابات شورای شهرو روستا در دو بخش مرکزی و موگرمون اظهارکرد: از زمان اعلام ثبت نام دواطلبان شورای شهر و روستا در شهرستان لنده بیش از ۱۶۸نفر شرکت کردند.

وی افزود: از این تعداد ۴۹نفر نامزد انتخابات شورای شهر و۱۱۹نفر در دوبخش مرکزی و موگرمون داوطلب شورای های اسلامی روستاها با حضور در ستاد انتخابات شهرستان لنده ثبت نام کردند.

تصریح کرد: از تعداد۱۱۹نفر تعداد۶۴نفر در بخش مرکزی و ۵۵نفر در بخش موگرمون جهت عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ثبت نام کردند.

وی تاکیدکرد: تعداد۱ زن در شورای شهر لنده، ۳ زن در بخش موگرمون و ۴زن در بخش مرکزی لنده داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان لنده می باشند.

مرادی اظهارکرد: در بخش موگرمون نیز یک زوج جوان جهت حضور در شورای اسلامی روستای تراب با حضور در ستاد انتخابات شهرستان لنده ثبت نام کردند.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان لنده تصریح کرد: انتظار داریم مردم در روستاهای خود رای دهند و از حضور در شهر جدا خوددرای نمایند.

انتهای پیام/۷۰۴۴

سیداسماعیل میری

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *