جاده بهمئی به جایزان خوزستان کلنگ زنی شد/ انگشت آتل بندی شده مسئول کشوری و قوچی که جان سالم به در برد + تصاویر

مراسم کلنگ زنی جاده ارتباطی لیکک به جایزان ظهر امروز در نزدیکی روستای تنگ ابدال بهمئی با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،جاده به جایزان به عنوان یکی از راه های مواصلاتی شهرستان به استان با حضور معاون وزیر نفت، مدیرکل راه و شهرسازی ، نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان وزارت نفت ظهر امروز کلنگ زنی شد.

نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اهدای لوح سپاس از تلاش های مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور در وزارت نفت جهت تخصیص اعتبار به این پروژه تقدیر کرد.

هر چند بیشتر مسئولان شهرستان بهمئی بهره برداری از این راه ارتباطی را عاملی برای خروج شهرستان بهمئی از بن بست می دانند اما عده هم هستند که معتقدند مسیر احداث این جاده به درستی کارشناسی نشده است و اجرای آن دستاورد اقتصادی برای مردم بهمئی به خصوص شهر لیکک به عنوان تنها شهر شهرستان ندارد.

حاشیه های قابل ذکر این مراسم، انگشت آتل بندی شده مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور وزارت نفت بود که امیریان با وجود این شرایط با قدرت زیادی کلنگ افتتاحیه را بر زمین زد و  با توصیه این مدیر کشوری از قوچی که قرار بود در این ایین ذبح شود خودداری شد.

این مراسم ظهر امروز در نزدیکی روستای تنگ ابدال از توابع بخش مرکزی شهرستان بهمئی برگزار شد.

تصاویر ضمیمه:

منبع:پایگاه خبری آوای ماغر

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *