جاوید؛ تلاش شهرداری برای احیا و توسعه فضای سبز

نشست شورای ترافیک در سالن معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. …

خبر رسان؛

نشست شورای ترافیک در سالن معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، در این نشست، گفت: خط‌کشی گذرگاه‌ها در آموزشگاه‌های یاسوج باید با هزینه تخصیص از جرائم راهنمایی و رانندگی انجام شود، ولی تاکنون ۱ میلیارد و ۳۰۰ هزار تومان از جایگاه جرائم راهنمایی و رانندگی هیچ هزینه‌ای اختصاص داده نشده است.

جاوید با اشاره به آغاز تعریض و توسعه پارک آبشار یاسوج، افزود: این طرح به‌منظور آسایش و ایمنی پیاده‌روها در آبشار یاسوج است، با تعریض ۶ متر به پهنای آسفالت آبشار یاسوج به صورت یکنواخت افزایش خواهد شد.

وی در ادامه افزود: طرح تعریض و توسعه آبشار یاسوج تا خردادماه امسال به‌منظور آسایش پیاده‌رو شهروندان به‌ پایان خواهد رسید.

وی با اشاره به نمایشگاه گلخانه در شهر یاسوج، گفت: شهرداری به‌منظور برپایی فضای سبز در شهر کوشش می‌کند، گلخانه گل و گیاه در شهر یاسوج الگویی برای کاربرد هرچه بیشتر مردم از فضای سبز و گلخانه است.

وی ادامه داد: شهر یاسوج همانند سایر شهرهای همجوار گلخانه در درون شهر برپا کرده است، و این نمایشگاه تعریفی از فضای سبز خواهد بود.

وی با اشاره ابهامات در مزایده گلخانه گل و گیاه شهر یاسوج، گفت: گلخانه گل و گیاه یاسوج در آگهی مناقصه و پخش زنده به مزایده گذاشته شد.

وی در پاسخ به مدیر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: تعریض و توسعه پارک آبشار یاسوج با مشورت متخصصان در حوزه شهری طراحی شده است، در این نشست‌ها اول قضاوت می‌کنید و بعد سوال می‌پرسید.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *