جزئیات و زمان توزیع میوه شب عید درکهگیلویه وبویراحمد

جعفر گوهر گانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان گفت:باتوجه به سیاست تنطیم بازار و تعدیل قیمت ها برای خرید مردم و اقشار کم درآمد سازمان جهاد کشاورزی اقدام به تامین و ذخیره سازی کالاهای ضروری و کرده است.
رییس جهاد کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه به میزان ۲۰۰تن منجمد و ۴۰ تن قرمز برای مصرف مردم در ایام فراهم شده است،افزود:مرغ منجمد به قیمت هر کیلو برای مصرف کننده ۵۷۷۵ تومان،گوشت قرمز(ران)۲۳۴۰۰تومان وسردست هر کیلو ۲۲۴۰۰ تومان در بازار عرضه می شود.
وی با بیان اینکه هر کیلو گوشت قرمزه بره و کهره برای مصرف کننده به قیمت ۳۱۰۰۰ تومان در بازار عرضه می شود،اظهار کرد:قیمت هر کیلو گوشت قرمز بز و میش ۲۵۰۰۰تومان ،گوساله۲۸۰۰۰تومان و گاو ۲۳۰۰۰ تومان است.
گوهرگانی عنوان کرد:مرغ کشتار روز به قیمت هر کیلو ۷۶۰۰ تومان،برنج ۱۱۲۱هندی کیسه ای ۳۸ هزارتومان،برنج نصیر ۲۷۰۰۰تومان ، پرتقال والنسیا هر کیلو۳۹۰۰ تومان وشکرکیلویی ۸۵۰ تومان در بازار عرضه می شود.
وی تصریح کرد:اگر تخلفی صورت گیرد و اجناس بالاتر از این قیمت ها عرضه شود با عاملین فروش از طریق تعزیرات حکومتی برخورد قانونی صورت می گیرد.
گوهر گانی از مردم استان و مسافران نوروزی خواست ، چنانچه گران فروشی مشاهده کردند با پیامک ۳۰۰۰۰۰۱۳۵تعزیرات حکومتی و یا سامانه ۱۲۴به بازرسین صنعت معدن و تجارت اطلاع دهند .
رییس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمداز توزیع میوه شب عید از عصر امروز خبر داد و گفت:توزیع میوه ایام نوروز تا تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ انجام می گیرد و در صورت نیاز تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه تمدید خواهد شد.
گوهر گانی افزود:عاملین فروش برای کل استان از طریق ستادتنظیم بازار شهرستان و فرمانداری های هر محل مشخص شده و باید بنر مشخص به محل توزیع میوه شب عید به همراه قیمت های مشخص در جایگاه های توزیع نصب شود.

انتهای پیام/م.غ

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *