جشنواره آرزوهای ایتام در گچساران برگزار شد(+تصاویر)

این جشنواره برای نخستین بار در کشور و به طبع آن شهرستان به مناسبت فرارسیدن سال جدید برگزار شده است …

خبر رسان؛

مدیر سازمان خیریه مردم‌نهاد آبشار عاطفه‌ها در شهرستان گچساران در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: هدف از برگزاری جشنواره آرزوهای ایتام  کمک به نیازمندان در آستانه سال جدید است.

سهیلا باشتویی با اشاره به فعالیت‌های خیرخواهانه این سازمان در راستای کمک به نیازمندان جامعه گفت: این جشنواره برای نخستین بار در کشور و به طبع آن شهرستان به مناسبت فرارسیدن سال جدید برگزار شده است.

وی با بیان اینکه کمک‌های جمع آوری شده در این جشنواره به ایتام و کودکان نیازمند تحت حمایت اهداء می‌شود ادامه داد: این سازمان هزینه کردن کمک‌های جمع آوری شده از سوی مردم در راستای نیت خیرین را مهمترین وظیفه خود می‌داند.

باشتویی بیان کرد: با همت خیرین عزیز قصد داریم قبل از سال جدید نیازمند شهرستانمان را با اهدای بسته‌های حمایتی با گل لبخند بر سر سفره عید بنشانیم تا با دعای خیرشان سالی پر از لبخند و موفقیت آغاز کنیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۸۰ کودک نیازمند تحت حمایت این موسسه خیریه قرار گرفته است تصریح کرد:  هدف از برگزاری این مراسم برآورده کردن آرزوی ایتام تحت پوشش موسسه بوده و از بین آرزوها و دلنوشته‌ها، خیرین و حامیان هرکدام از آرزوها را که بتوانند برآورده می‌کنند.

در این مراسم از امام جمعه شهرستان به عنوان “پدر معنوی ایتام” ،خیرین و حامیان ایتام دعوت شده بود و تعدادی از دلنوشته‌های بچه ها و آرزوهایی که داشتند به نمایش گذاشته شد.

 

 

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *