جشن بزرگ عیدانه در قلعه نادر بهمئی برگزار شد+تصاویر

جشن با شکوه عیدانه با استقبال با شکوه مردم و حضور مسئولان کشوری و استانی در منطقه گردشگری قلعه نادر بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،جشن با شکوه عیدانه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری میراث فرهنگی شهرستان با استقبال با شکوه مردم در منطقه گردشگری برگزار شد.

محمد علی فیاضی، مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری  و دبیر کمیته ملی طبیعت گردی کشور مهمان ویژه این برنامه شادی بود.

استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وجمعی از معاونین مدیران کل استان در این جشن بزرگ حضور داشتند.

این برنامه با اجرای مشترک  مجری علیزاده مجری توانمند سیمای استانی مرکز دنا و رسول سنایی از هنرمندان توانمند شهرتان بهمئی با  برنامه های شاد و مفرح هزاران شهروند بهمئی را ساعات زیادی دور هم گرد آورد.

اجرای برنامه های متنوع طنز و تئاتر، برنامه زیبای تقلید صدا،  پخت غذاهای محلی، اجرای دستمال بازی محلی به همراه ساز و نقاره، حضور  عشایر غیور با لباس محلی و برنو در کنار طبیعت سرسبز و با صفای بهاری قلعه نادر جلوه های خاصی به برنامه داد که نتیجه آن لبخند رضایتی بود که بر لبان تمامی شرکت کنندگان در جشن مشاهده می شد.

استاندار که به علت ترافیک بالا در منطقه گردشگری قلعه نادر در آخرین دقایق برنامه موفق به حضور  در سن شد، با تقدیر ویژه از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی شهرستان بهمئی ، گفت: استقبال ویژه مردم از این برنامه مایه خرسندی ماست و نشان از ظرفیت بالای این منطقه برای برگزاری جش و شادی است.

دکتر موسی خادمی با تبریک سال نو، از حضور با شکوه مردم در برنامه جشن عیدانه تقدیرکرد.

در این برنامه از زحمات روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی شهرستان بهمئی توسط مسئولان کشوری و استانی حاضر در برنامه تقدیر شد.

تصاویر ضمیمه:

 

 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/۷۰۴۴

سیدعلمدارتقوی

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *