جلسه معتمدین با فرماندار دنا با شعار «استعفا، استعفا» تمام شد

جلسه معتمدین با فرماندار دنا با بی‌نظمی و تنش به پایان رسید. …

 

جلسه معتمدین با با بی‌نظمی و تنش به پایان رسید.

به گزارش کبنانیوز از یاسوج، جمعی از معتمدین سی‌سخت با فرماندار نشستی برگزار که در آن پیرامون مسائل مختلف شهرستان از جمله پروژه‌ها و طرح‌های نیمه تمام بحث و گفت‌وگو شد، اما سخنان فرماندار به مذاق عده‌ای خوش نیامد و همین مسئله سبب بی‌نظمی در ساختمان فرمانداری شد.


بنا بر این گزارش، هنگامی فرماندار دنا علت نیمه‌تمام بودن برخی پروژه‌ها و طرح‌ها و برخی مسائل را مقصر مردم دانست  و این سخن فرماندار دنا با واکنش‌های روبرو شد. یکی از حاضرین خطاب به فرماندار گفت؛ مقصر همه این مشکلات شما هستید، همه کارهای انجام گرفته را به نام خودتان تمام می‌کنید، اما برای کارهای نیمه تمام و بی‌سرانجام، مردم را بی‎عرضه و مقصر می‌دانید از طرفی تقصیرات را بر دوش معاونین استاندار و سیاست‌های دولت می‌اندازید، آقای بهشتی از این حرف‌ها نزنید و کوتاه بیاید.

 

این فرد معترض خواستار استعفای فرماندار دنا شد که سایر حاضرین او را همراهی کردند و با شعارهای تنش به حیاط فرمانداری دنا کشیده و با حضور پلیس همه چیز ختم به خیر شد.

به گزارش کبنا، همچنین چند نفر از اعضای شورای شهر سی‌سخت که قصد ورود مجدد به سالن جلسات را داشتند که گزارشی از عملکرد خود ارائه دهند و فرماندار هم تذکر داد که تا کی ما باید به مردم دروغ بگوییم چرا واقعیت را نگوییم و اعتماد سازی کنیم؟؛ این اظهارات موجب شد تا برخی اعضای شورا نیز موضوع گیری کنند.

فرماندار دنا همچنین گفت که شهرستان دنا فقط مختص جمعیت سه هزار نفری شهر سی‌سخت نیست و آیا بخش پاتاوه که دارای سی هزار نفر جمعیت است مطالبه و حقی ندارند؟

صحبت‌های فرماندار دنا بر دل حاضرین نشست و موجب گردید تا جرقه تنش زده شود و حتی مردم قصد حمله به فرماندار را داشتند که با دخالت به موقع نیروی انتظامی مشکلی در این زمینه بوجود نیامد.

معترضین علاوه بر فرماندار علیه مدیر منابع طبیعی شهرستان دنا نیز شعارهای تندی سر دادند و مسئولان را تهدید کردند که اگر به حرف آن‌ها توجه نشود، مردم سی‌سخت در انتخابات آینده به نماینده دولت رأی نخواهند داد.

همچنین در این تجمع، مردم شهر سی‌سخت از استانداری و نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تقاضا کردند، زمینه برخورد با کم کاری‌های صورت گرفته در شهر را شناسایی کنند و تاکید کردند که در غیر اینصورت هیچکدام از مردم این شهر در انتخابات ریاست جمهوری به نامزد معرفی شده از سوی دولت رای نخواهند داد.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *