جوابیه‌ی اداره‌کل کتابخانه‌‌های عمومی استان به یک خبر

خبر رسان؛

بعد از انتشار مطلبی با عنوان «اولین تجمع سال ۹۶ در استانداری کهگیلویه و بویراحمد؛ تجمع اعضای کتابخانه مرکزی یاسوج» روابط عمومی اداره‌کل ‌های نسبت به آن واکنش نشان داد.

به گزارش کبنا، ‌ی روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در خصوص اعضای کتابخانه مرکزی به شرح زیر است؛
بسمه تعالی
ضمن تبریک سال نو که بنا به فرمایشات مقام عظمی ولایت به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است. به استحضار مخاطبان سایت وزین و محترم خبر رسان می‌رساند، پیرو بخشنامه ابلاغی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به تمامی استان‌های کشور ساعات کاری کتابخانه‌های عمومی کشور در شش ماهه نخست سال به شرح ذیل می باشد:
ساعت کاری کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد از ساعت۷:۳۰ لغایت ۱۹:۳۰ عصر می‌باشد. (به استثنای روزهای پنج شنبه که ساعت کاری تا ساعت۱۳می باشد)
مخاطبان محترم سایت خبر رسان توجه داشته باشند که با پیگیری و تامین نیروی شیفت شب، ساعت کاری کتابخانه مرکزی تا ساعت ۲۱شب تمدید شده است و اعضای محترم می توانند همه روزه به استثنای روزهای پنجشنبه تا این ساعت از سالن‌های مطالعه استفاده نمایند.
با توجه به پیش رو بودن فصل آزمون‌های سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در صورت درخواست اعضا جهت افزایش ساعت کار کتابخانه‌ها، مدیران کل با صلاحدید، مراتب را جهت طرح در کمیته ساعت کاری به اداره‌کل امور اداری و منابع انسانی نهاد کشور اعلام، تا در این مورد تصمیم گیری شود.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *