حاشیه‌های جالب یک نشست؛ تاجگردون: ما نمایندگان با هم رفیق و همدل هستیم / مزاح «حاج عدل» با تاجگردون و زارعی

همایش اعضای هیأت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن شماره یک استانداری برگزار شد، البته این جلسه همانند سایر …

خبر رسان؛

اعضای بر پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای استان در سالن شماره یک استانداری برگزار شد، البته این جلسه همانند سایر جلسات استانداری با حواشی نیز همراه بود.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، همایش اعضای هیأت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان با حضور ‌پور نماینده کهگیلویه بزرگ، غلام‌محمد نماینده بویراحمد و دنا و غلام‌رضا نماینده و باشت، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، وحید محمدی‌تبار دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراها، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار، مهرداد کرمی دادستان مرکز استان، مدیرکل اطلاعات و جمع دیگری از مسئولان سیاسی و انتظامی استان در سالن شماره یک استانداری برگزار شد، البته این جلسه همانند سایر جلسات استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حواشی نیز همراه بود.

به گزارش کبنا، در این همایش هنگامی که گفته شد، باید مجریان برگزاری انتخابات با قانون آشنایی کامل داشته باشند، پیشنهاد داده شد که باید از فرمانداران، بخشداران و سایر مجریان برگزار کننده انتخابات آزمون بگیرند، تاجگردون نماینده گچساران و باشت در پاسخ به این پیشنهاد، اظهار کرد: این موضوع در دست بررسی است و پیشنهاد خوبی است که از قانونی که می‌خواهیم رعایت کنیم، آزمون بگیریم.

عدل هاشمی‌پور نماینده کهگیلویه بزرگ در پاسخ به تاجگردون گفت: احتمالاً همه رد بشوند، می‌شود شَر و دشمن برای‌مان درست نکنی.

به گزارش کبنا، همچنین در این همایش وقتی که عدل هاشمی‌پور نماینده کهگیلویه بزرگ نام «کهگیلویه بزرگ» را برد، خطاب به زارعی با لحن شوخی گفت: من نمی‌دانم چرا آقای زارعی وقتی من نام کهگیلویه بزرگ را می‌برم، تعجب می‌کنند، الان ۵۰ درصد از افرادی که در این همایش هستند از کهگیلویه بزرگ است.

در ادامه این همایش «غلام‌رضا تاجگردون» با بیان اینکه دلیل شوخی‌ و مزاحی که ما نمایندگان با هم می‌کنیم، به این جهت است که خدمت مردم شریف بگوییم که ما نمایندگان با هم رفیق و دوست هستم.

تاجگردون ادامه داد: ما از سایر استان‌ها خبر داریم و در برخی از استان‌ها از اختلاف بین نمایندگان‌شان اطلاع داریم.

وی افزود: هیچ استانی حتی استان تهران که با یک لیست در انتخابات حضور پیدا کردند و نماینده این استان شدند، مثل استان کهگیلویه و بویراحمد نمایندگان‌شان با هم رفیق و دوست نیستند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: نمایندگان این استان با هم دوست و همدل هستند و دغدغه‌ای جز توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد ندارند.

تاجگردون تاکید کرد: تلاش می‌کنیم که این برادری و برابری و دوستی بین ماها بماند، من قبلاً هم گفته‌ام، به همان «واو» قانع هستیم، اما با برابری و برادری. عدل هاشمی‌پور در خطاب به تاجگردون گفت: من و آقای زارعی  «واو» را قبول کردیم.

تاجگردون در ادامه صحبت‌های خود گفت: آقای هاشمی‌پور که من صندلی‌اش را آوردم پایین دیدم، صندلی‌اش کمی بالاتر از صندلی من، استاندار و بقیه است و یه مرتبه شروع کرد و گفت: ما ۵۰ درصد و ما فلان و این جور، متوجه شدم تقصیر صندلی بوده که کمی بالا است،آن را پایین آوردم. [ تشویق تاجگردون]

تاجگردون گفت: صندلی‌ها برابر باشد، هیچ ایرادی ندارد و راحتر می‌توانید حرف بزنید.

به گزارش کبنا، حاضرین همچنین نسبت به صحبت‌های هاشمی واکنش نشان دادند و او را به شکل ممتد تشویق کردند.

در ادامه تاجگردون نیز در این همایش با اشاره به جلسه شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون اول رئیس جمهور، اظهار کرد: سایت‌های محلی یک حرف و شوخی آقای هاشمی‌پور در جلسه را بزرگ می‌کنند و به آن می‌پردازند که خیلی دارای اهمیت و ارزش نیست.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *