حال کارگران کارخانه فولاد یاسوج را دریابید

کارگران کارخانه فولاد بویرصنعت برای چندمین بار در جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و صدا و سیمای استان تجمع کردند.

کارگران کارخانه فولاد بویرصنعت یاسوج که بیش از یک سال است حقوقی دریافت نکرده اند، برای چندمین بار در جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و صدا و سیمای استان تجمع کردند. اگر چه در تاریخ ۱۳ شهریورماه ۹۵ در کمیسیون کارگری شورای تأمین استان مصوب گردید کارخانه فولاد بویرصنعت یاسوج وابسته به بنیاد تعاون ارتش تمام بدهی های کارگران را ظرف ۱۰ روز پرداخت کنند، اما تاکنون در این راستا هیچ اقدامی صورت نگرفت.

این کارگران برای چندمین بار نیز در جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای احقاق حقوق خود تجمع اعتراضی در کمال آرامش برگزار کردند و خواستار مطالبات خودشان شدند.

کارگران به خبرنگاران گفتند، همه ما دارای خانواده و فرزند هستیم و به لحاظ مالی در مضیقه هستیم.

بنا بر این گزارش، در دست کارگران کارخانه فولاد بویرصنعت یاسوج حکم توقیف اموال کارخانه است، اما این حکم به دلیل عدم همکاری نهادهای مربوطه هنوز اجرا نشده است.

کارگران در ادامه اعتراض خود بعد از شنیدن سخنان کارشناسان استانداری کهگیلویه و بویراحمد به سمت صدا و سیمای مرکز استان رفتند تا در آنجا نیز از طریق این رسانه ملی اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند. البته آنجا هم توفیقی حاصل نشد.

یک سال است که کارگران کارخانه فولاد بویرصنعت یاسوج حقوق دریافت نکرده اند و بعد از چندین بار تجمع در جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و تصمیم شورای تأمین استان مبنی بر پرداخت تمام بدهی های آنها ظرف ۱۰ روز از سوی کارخانه و همچنین صادر شدن حکم توقیف اموال به نفع آنها، هیچ کاری برای این کارگران بینوا نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *