حجازی: نه اتاق فکر دارم و نه گوش و فکرم در اختیار دیگران است / منظورم تاجگردون و فرماندار نیست

خبر رسان؛

امام جمعه گفت: خطابم از بیان این شهرستان در خطبه های نماز جمعه مسئولان شهرستانی از جمله فرماندار و یا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیست.

حجت الاسلام سید امین الله   اظهار داشت: در خطبه‌های نماز جمعه در زمینه بیان مشکلات مردم خطاب به شخص خاصی صحبت نمی‌کنم من به مسئولان توصیه می‌کنم که این موارد و حرف‌ها را به خودشان نگیرند.

وی عنوان کرد: اینکه برخی می‌گویند منظور امام جمعه در بیان مشکلات مردم گچساران، تاجگردون نماینده مردم در مجلس، استاندار و یا فرماندار بوده منطقی و معقول نیست.

حجازی ابراز کرد: وقتی یک مشکلی بیان می‌شود مسئولان صحت و سقم موضع را بررسی کنند و در صورت واقعیت سعی بر رفع آن مشکل داشته باشند و اگر صحت نداشت آن موقع اطلاع دهند تا برای آنان دلیل بیاورم.

حجازی ادامه داد: اینجور نیست که هر کسی بیاید یک چیزی را به من بگوید و من هم عینا آن مسئله را در خطبه‌ها و پشت تریبون بیان کنم بلکه بعد از تحقیق و بررسی دقیق مشکلات بیان می‌شود.

ابراز کرد: نه اتاق فکر دارم و نه هیچوقت گوش، اراده ، تصمیم و فکرم را در اختیار دیگران قرار می‌دهم البته مشورت و بررسی و سوال می‌کنم ولی با کمال دقت سخن می‌گویم.

حجازی تصریح کرد: مسائل مهمی که در تریبون نماز جمعه می‌زنم هیچ کسی نمی‌تواند بیاید و بگوید این موردش دروغ بوده تا یقین حاصل نکنم در خطبه بیانش نمی‌کنم و غرضی ندارم و حمله به شخص یامسئول خاصی نیست بلکه هدف از بیان مشکلات برطرف شدن است.

وی با بیان اینکه وقتی از فتنه حرف زده شود برخی نگران می‌شوند در حالی مقام معظم رهبری به کرات نسبت به این موضوع بارها سخنان راهگشایی داشته‌اند افزود: وقتی در خطبه نماز جمله از نفاق سخنی گفته می‌شود برخی ناراحت می‌شوند مگر منظور ما مسئولان بوده؟ وقتی می‌گوییم منافق منظور منافقین کوردل و کفار و آن‌هایی که در بیرون از کشور دشمنی می‌کنند و تعداد اندکی که در درون کشور گاهی به منافقین چراغ سبز نشان می‌دهند و در نهایت گفته‌های ما حمله به مسئولان نبوده و نباید به خودشان بگیرند./تسنیم


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *