حرف‌های مدیرکل جدید بازرسی استانداری؛ اگر مسئولان حمایتم کنند، گام‌های اثربخش برمی‌دارم / دوستانم از رفتارم ناراحت نشوند / بازرسی مغفول مانده /مخالف استخدام‌های بدون ضابطه هستم

مراسم تودیع و معارفه مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. …

مراسم تودیع و مدیران کل برگزار شد.

به گزارش کبنانیوز از یاسوج، عصر امروز با حضور استاندار و جمعی از مدیران استانداری مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل سابق و جدید پدافند غیرعامل و معارفه مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل سابق پدافند غیرعامل استانداری با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد جای خود را به شاهرخ کناری داد.

به گزارش کبنا، در این آئین محمود مومن‌نسب نیز با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

مومن‌نسب در آئین معارفه خود به عنوان مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، خدمت واقعی و به دور از شعار زدگی برای مردم مایه سربلندی است و افتخار می‌کنم در دولت تدبیر و امید این مسئولیت خدمت گذاری به بنده واگذار شده است، اظهار کرد: از مدیریت ارشد کهگیلویه و بویراحمد به دلیل اعتمادی که به این حقیر کرده سپاسگزارم و در پذیرش مسئولیت همیشه دعا می کردم خدایا آنچه را که بخواهی انجام ‌شود و آنچه را نخواهی هرگز نشود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اداره‌کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد مغفول و مظلوم مانده است، بیان کرد: به فضل الهی خدمات اثربخشی را در راستای تقویت دولت، مدیریت ارشد و جلب رضایت‌مندی عامه و مردم خواهیم داشت.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، با تاکید بر اینکه در کلیات با برخی از اقدامات و رفتارها مخالفم، که مخالفتم را در مقاطع مدیریتی مختلف بر این حوزه اعلام خواهم کرد، اظهار داشت: جایگاه جامعه بازرسی و مدیریت عملکرد باید بیش از پیش تقویت شود و در این مسیر حمایت همه جانبه مسئولان اعم از قضایی، اجرایی و امنیتی را می‌خواهم و اگر مورد حمایت مسئولان و مردم و اهل رسانه قرار بگیرم، جایگاه اثربخش اداره‌ کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد را در آینده خواهیم دید.

وی تاکید کرد: از همه مسئولان و دلسوزان خدمت به عامه تقاضا دارم بنده را مورد حمایت و کمک بی شائبه قرار دهند، چرا که مسیر پر پیچ و خمی را داریم و اگر مورد حمایت قرار بگیریم، یقیناً در کنار هم گام‌های ارزشمندی برای رضایتمندی مردم خواهیم برداشت.

مومن‌نسب با اشاره به ‌های بی‌ضابطه در برخی ادارات، اظهار کرد: به هیچ عنوان مخالف جذب نیروهای تحصیل‌کرده، دانشگاهی، شایسته و کارشناسی در بدنه اجرایی ادارات استان نیستم، اما معتقدم که هرگونه جذب باید طی یک فرآیند مشخص، قانونی و ضابطه‌ مند انجام بگیرد، به گونه ای که همه اقشار احساس عدالت کنند و به عبارت دیگر عدالت بر تمامی ‌ها حاکم باشد و بدبینی ایجاد نشود.

وی افزود: انتظار دارم دوستانم در آینده از رفتارهای من نگران نشوند، بلکه در راستای شعار امید و اصلاح طلبی بنده را یاری کنند و از بازرسی ‌کل استان و مجموعه همکاران می‌خواهم مرا کمک کنند. چرا که سرنوشت این شد تا در کنار عزیزان بازرسی کل گام‌های ارزشمند و اثربخشی برای مردم برداریم و قول می‌دهم اگر مسئولان حمایتم کنند و به گزارش های منطقی بنده توجه کنند، رضایت‌مندی مطلوبی حاصل شود.

مومن‌نسب در ادامه با تشریح برخی اقدام های دوران مدیریتی خود در حوزه پدافند غیرعامل ارتقای جایگاه این حوزه حساس در بین مردم و افکار عمومی جامعه و نهادینه کردن کارکردهای اساسی و مهم آن در دستگاه‌های مختلف اجرایی و امنیتی استان را از مهمترین فعالیت های خود ذکر کرد.
وی در پایان، گفت: تکیه بر کار کارشناسی و نظارت دقیق بر عملکرد مدیران و دستگاه های اجرایی و جلوگیری از بروز تبعیض‌ها و بی عدالتی‌ها نیز از مهمترین برنامه‌های خود در حوزه بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی است.

به گزارش کبنا، شاهرخ کناری مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز آگاهی بخشی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی و مجموعه مدیریتی و اجرایی استان در راستای اثربخشی کارکردهای حساس در حوزه پدافند غیر عامل را از مهمترین برنامه‌های خود در این حوزه ذکر کرد.

 

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *