حرف اگر حرف تو ناله اگر ناله ماست؛ آنچه تاکنون به جایی نرسیده فریاد لوداب است

حال شما هم خیلی حرص نخورید و این آخر سری برای خودتان دردسر درست نکنید. تا من و تو شب قبل از انتخابات نه از سر تکلیف که از …

 

یکی از اهالی «لوداب» با ارسال متنی به اظهارات [کلیک کنید] و [کلیک کنید] واکنش نشان داد.

این مطلب به شرح زیر است؛


برادر عزیز ناله‌های جانسوز تو را در رسانه‌ها جهت وضعیت مردم بخش لوداب خواندیم و گویا از نزدیک شنیده‌ایم. از این همه احساس درد مشترک یک بخشدار البته مردمی و صاحب نام خانوادگی با مردم بخش خودش ولو در ‌تنگیار یا انتهای گلال و روستاهای دیگری که ما خوب می‌شناسیم، خود مرهمی بر دردهاست اما چند حرف خودمونی با بخشدار محترم:
۱-حرف اگر حرف تو ناله اگر ناله ماست آنچه تاکنون به جایی نرسیده فریاد لوداب است.
۲- از اینکه برای یکبار که شده عینک سیاسی را برداشتید و به عنوان بخشدار زبان گلایه از بی توجهی های دوستان خودگشودید  جای تقدیر دارد و در این موضوع این یک امتیاز را از تمام بخشداران قبلی بیشتر دارید . احسنت
۳- برادر عزیز این فریاد را قبل از انتخابات مجلس می‌زدید حالا چرا ؟
۴- برادر عزیز خوب زود متوجه شدید که نه تنها مردم لوداب که حتی بخشدار آن هم در هیچ امری ولو در رسیدگی به های فرسوده و از بین رفته دول قبل نباید دخالت کند.
۵- اما چگونه تاکنون متوجه نشده اید که دستگاه های سنگین حق مردم لوداب نیستند؟این را سالهاست ما می‌دانیم و به همین دلیل از منتهی علیه لوداب آمدیم یاسوج
۶-برادربعضی از کسانی که شما مبلغشان هستید و بودید اعتقاد دارند که لوداب و لودابیان اگر هم رایی داده‌اند، پولش پرداخت شده،  لذا در این همه استخدام‌های فله‌ای فامیلی قبل و بعد از انتخابات ها خود خوب می‌بینی که جوانان لودابی چه چپ و چه راست حقی ندارند و نداشتند.
۷- برادر عزیر خوب می‌دانی روستاهایی که نام بردید، راه ندارند که بخواهد قطع شوند و دلی تا و تنگیار و آبلون و انارک و گلال و شهدالی و زیرتوت و پشت توت و برمیون و چه و چه (روستای شهیدان فرخیانی، بهادران، خیره دست، هدایتی، آیار و ….)  کی راه داشتند که حالا قطع شده باشد؟؟
۸- برادر عزیز اساسا در هیاهوی زرمداری و طایفه گرایی در مرکز استان  اصلا روستاهایی که نام بردید نه محلی از اعراب دارندو نه به صرفه است که لودری و دستگاهی برایشان فرستاده شود؟ این ها فقط زمان انتخابات به درد می خورند که ادعا می شود ….
حال شما هم خیلی حرص نخورید و این آخر سری برای خودتان دردسر درست نکنید. تا من و تو شب قبل از انتخابات نه از سر تکلیف که از روی تعصب کور برای افرادی که به پابرهنگان اعتقادی ندارند به سرهم می پریم و قهر می کنیم، لوداب لوداب است و مستضعف.
اما لودابی هستیم که چپ و راستمان صادقیم و اندکی ساده اندیش ولی افتخار می کنیم که انقلابی بودیم و هستیم و به اسلام و انقلاب و امام و رهبری وفاداریم و صادق و نه به ریا نه اهل تزویر و نه معامله. برادر با درد بساز درمان مطلب. ((گردی به پا شد در افق گویی سواری می‌رسد))

برادرتان از منتهی علیه لوداب – شهاب منفرد


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *