حرف های جالب بازیگر سینما و تلویزیون کشور درباره کهگیلویه و بویراحمد + (عکس)

هوای صاف و تمیز و آسمان پر ستاره و آبی یاسوج برای خودم به شخصه خیلی لذت بخش بود.

پرستو آراسته ۳۶ ساله، اهل تهران و لیسانس تئاتر دارد، گذراندن دوره های آموزشی استاد حمید سمندریان در سال ۸۴٫ و آموختن در محضر اساتیدی چون شادروان حمید سمندریان ، استاد مهدی فخیم زاده و استاد اسماعیل شنگله.ساختن دو فیلم کوتاه در دوره های فیلم سازی استاد مهدی فخیم زاده در همان سال . بازی در سریال بقچه سبز پخش شبکه دو سال ۸۴٫بازی در ۴ فیلم کوتاه . در دو تله . بازی در فیلم بلند این شک لعنتی «اولین فیلم بلند دانشکده صدا و سیما» اکران سال ۸۸٫بازی در جشنواره های مختلف تاتر و اجراهای عموم از جمله بازی در نمایش قایقهای کاغذی به کارگردانی ایرج افشاری در جشنواره تابستانه سال ۸۳٫ بازی و دستیاری در مجلس شبیه مرگ و زندگی به کارگردانی رحمان حقیقی منتخب جشنواره آیینی سنتی سال ۸۶٫ دستیار کارگردان در نمایش پدرانه به کارگردانی علی اصغر راسخ راد منتخب جشنواره رضوی سال ۸۶ .بازی در نمایش پدر استریندبرگ به کارگردانی خسرو بامداد منتخب جشنواره اساتید سال ۸۷٫مدیریت اجرایی و برنامه ریز نمایش فرمانروای دنیا سال ۹۴ ،بازی در نمایش جهشه سال ۹۵، بازی در فیلم زیر پل سال ۹۵ ،بازی و برنامه ریزی در فیلم سینمایی تبریز ۲۰۱۸ سال ۹۵ را در کارنامه خود دارد.

فیلم “سرباز خانه خانم ها ” با حضور مشاور فرهنگی سپاه کشور در اولین روز از دهه مبارک فجر امسال در کلید خورد در این فیلم پرستو آراسته به عنوان مدیربرنامه ریزی و کبری گودرزی به عنوان بازیگر و مدیر هماهنگی همکاری دارند.

فیلم سینمایی «سربازخانه خانم‌ها» به نویسندگی و کارگردانی محسن کیانی به موضوع نقش زنان در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و شهدای زن می پردازد.

خانم آراسته در سفری که بهمن امسال برای حضور در فیلم سربازخانه خانم ها به کهگیلویه و بویراحمد و شهر داشتند، زیبایی ها، مناظر بکر و طبیعی و همچنین مردمان خونگرم این استان را این چنین توصیف کردند.

هوای صاف و تمیز و آسمان پر ستاره و آبی یاسوج برای خودم به شخصه خیلی لذت بخش بود

کهگیلویه و بویراحمد، استانی زیبا در دل زاگرس آرمیده. برای اولین بار به این استان سفر داشتم در طول سفر اصلا نتونستم بخوابم و دوازده ساعت مسیر تا شهر یاسوج جاده رو تماشا می کردم که اتوبوس ما  از شهرهای مختلف رد می شد تا اینکه از شهر سمیرم گذشتیم و نزدیک یاسوج رسیدیم من جاده رو بیشتر تماشا می کردم فوق العاده پر از درختانی بود که هر دو طرف جاده انبوهی از درختان بلوط قرار گرفته بودند تا شهر یاسوج رسیدیم و در طول سفر گذری که در شهر داشتیم هوای پاک و تمیز این شهر توجه ام رو به خودش جلب کرد چون برای ما ساکنین تهران که در دود و آلودگی زندگی می کنیم هوای صاف و تمیز و آسمان پر ستاره و آبی یاسوج برای خودم به شخصه خیلی لذت بخش بود همچنین شهری آباد و اطراف اون طبیعت زیبای آن در کنار تپه های قشنگ خودنمایی می کردند .

مردمان یاسوج را آنقدر خونگرم و پر از محبت و مهربانی دیدم که باز هم دلم میخواد به این استان سفر کنم 

برخورد خوب مسولان و احترام مردم  و مهمان نوازی تمام مردمان شهر زیبای یاسوج باعث شد ما برای پروژه کاری فیلم سربازخانه خانمها که به همت کارگردان محترم آقای محسن کیانی و حمایت مسئولان و ارگانها در یاسوج پر طبیعت کلید زده شد برای دومین بار در بهار به امید خدا باز هم سفری داشته باشیم.سفر کاری که ان شالله تصویر برداری پروژه شروع خواهد شد و در همان فصل بهار در دل زاگرس زیبا و شهر یاسوج هم پایان خواهد یافت .

سپاس از همه عزیزان این استان و تشکر ویژه از پایگاه اطلاع رسانی و زحماتی که در انتقال فرهنگ این مملکت می کشید.

 

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *