حضور باشکوه مردم درراهپیمایی ۲۲ بهمن تودهنی محکمی به رییس جمهور تازه کار آمریکا بود

امام جمعه یاسوج گفت: حضور باشکوه مردم درراهپیمایی ۲۲ بهمن تودهنی محکمی به رییس جمهور تازه کار آمریکا بود.

 حجت الاسلام علی اصغر در خطبه های این هفته شهر یاسوج بعد از دعوت مردم به رعایت تقوا،پاکی و پرهیزگاری و دوری از معصیت با اشاره به آیه قران گفت:باید باهم متحد باشیم و نسبت به هم عاطفه به خرج دهیم زیرا که خداوند هیچ مردمی را که در راه صلح و صفا هستند عذاب نمی دهد.

وی با اشاره به حدیثی از امام علی گفت: کسی که میخواهد یک ملت را اداره کند اول باید خودش خوب باشد و کسی که اصلاح نشده است نمیتواند در جامعه نقش داشته باشد.
حسینی بیان کرد: اگر کسی  مدیریتی را در دست دارد باید خودش پاک باشد تا بتواند پاکی را به زیر دستانش و همکارانش برساند.
وی افزود: مصلح باید خودش اصلاح شده باشد تا بتواند کاری انجام دهد پس باید اول ازخودش شروع کند.
امام جمعه یاسوج در خطبه دوم نیز با اشاره به مناسبت های این هفته پیش رو گفت: امروز ۲۲ بهمن ۹۵ است در ۲۲ بهمن ۵۷ ملت انقلابی ایران جوانان فداکار مردان و زنان مومن بعد از سالها مقاومت و مجاهدت در چنین روزی ثمره آن همه مجاهدت را گرفتند و نظام فاسق شاهنشاهی را از این کشور کوتاه کردند.
وی گفت: سالهای زیادی که امریکای خونخوار بر این کشور مسلط بود اما با انقلاب این ملت از کشور بیرونش کردند و دست رد به سینه اش زدند.
حسینی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی امروز با شعارهای کوبنده شان جواب امریکا را دادند این روز جشن ملی ما محسوب می شود.
امام جمعه یاسوج ابراز داشت: ۲۲ بهمن امسال بهتر از هر سال دیگر در استان و سراسر کشور برگزار شد ملت ایران اسلامی همچون همیشه امروز نیز به صحنه امدند.
حسینی گفت: انها با این حضور خود در وهله نخست تبعیت از ارمانهای بنیان گذار نطام مقدس جمهوری اسلامی است و در وهله دوم  نیز با این حضورشان لبیک و پاسخ مثبت به رهبر معظم انقلاب دادند و سوم اینکه این حضورشان تودهنی محکمی به رییس جمهور تازه کار امریکا بود.
خطیب جمعه یاسوج عنوان کرد: مردم ایران اسلام و امرور ثابت کردند که ملتی اماده استقلال طلب و استکبار ستیز هستند و در برابر یاوه گویی های دشمن ایستادند و با شعارهای خود مشت محکمی بر دهن این یاوه گویان زدند.
وی گفت: درود خدا بر این مردم درود و صلوات خدا بر ایرانیان درود بر مادرانی که بر دامان خود مجاهد تربیت کردند درود بر پدرانی که در خانه هایشان یاوران اسلام را تربیت کردند.درود خدا بر شما ملت ایران که با حضورتان دشمن را ناامید کردید.
حسینی با اشاره به شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: افتخار عالم، همسر امامت و مادر امامت حضرت فاطمه است با این همه عظمت که دارند به ایشان ظلم شد و قبرشان مجهول است اما ان شالله با ظهور امام عصر روشنگری می شود.
انتهای پیام/۲۰۰

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *