حضور باشکوه و حماسی مردم دهدشت در راهپیمایی ۲۲ بهمن+ تصاویر

قشرهای مختلف مردم شهردهدشت همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری دلسوز و فرزانه تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مردم ولایتمدار با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر دین خود را به آرمانهای انقلاب و امام (ره) ادا کرده و با مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

پیر و جوان، زن و مرد، با در دست داشتن پلاکاردهایی به مضامین، «انقلاب انفجار نور بود»، «22 بهمن ماه یوم‌الله است»،‌ «ای رهبر آزاده ، آماده‌ایم، آماده» و همچنین پرچم‌های سه رنگ جهوری اسلامی ایران، پیام استکبار ستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند.

مردم همیشه در صحنه دهدشت یک صدا شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست و دست خدا بر سر ما خامنه‌ای رهبر ما» و با مشت های گره کرده مسیر راهپیمایی را از محل ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه تا میدان امام حسین(ع) این شهر را راهپیمایی کردند.

راهپیمایان که حضور جوانان و نوجوانان در بین آنها بسیار پررنگ بود، یکصدا فریاد زدند که تا خون در رگ دارند از انقلاب خود که ثمره خون هزاران لاله گلگون کفن است دفاع خواهند کرد و هر مانعی را از سر راه این انقلاب بر خواهند داشت.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/۴۱۲۰

مجید آذربارگون

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *