حضور کارمند خوش اخلاق اداره دارایی در انتخابات شورا شهر گچساران(+تصاویر)

خبر رسان؛

و با سابقه اداره امور مالیاتی شهر ستان گچساران با همراهی جمعی از ریش‌سفیدان، دانشگاهیان، جوانان وایلات و اقوام مختلف با حضور در فرمانداری گچساران برای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر دوگنبدان ثبت‌نام کرد.

حبیب الله عاملی مقدم متولد ۱۳۵۴ از گچساران دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس رشته حسابداری و دارای ۲۰ سال سایقه خدمت در اداره امور مالیاتی می باشد.

عاملی مقدم به خبر رسان گفت: به دعوت دوستان ، آشنایان، همکاران، ایلات و طوایف مختلف و از آنجایی که آشنایی کاملی از معضلات و مشکلات شهری دارم  وارد صحنه انتخابات شدم.

عاملی مقدم عنوان کرد: به دور مسائل سیاسی،گرایش فکری و حزبی، خط و باند سیاسی و بطور مستقل وارد صحنه انتخابات و برنامه ها و راهکار ها خود را از طریق پایگاه خبری خبر رسان برای عموم مطرح خواهم کرد.

وی در مورد شعار انتخاباتی خود اینچنین بیان کرد: اعتقادی به شعار ندارم باید تلاش کنیم، که عمل ما با مردم سخن بگوید، و عمل شورا باید با در قالب تصمیمات عادلانه، کارشناسانه و نظارت منصفانه درجهت رضایت الهی و مردم و تأمین حقوق شهروندی و در دفاع از منافع عمومی تبلور یابد.

عاملی مقدم در ادامه تاکید کرد: شورا یک‌نهاد مدنی مبتنی بر خرد جمعی هست بجای شعار باید هدفمند و با درک عمیق نیازها و خواسته‌های مردم و از طرفی با شناخت کمبودهای شهر در جهت بهبود وضع زندگی و گسترش خدمات رفاهی، آموزشی، بهداشتی، تفریحی به معیشت مردم کمک کند. باید تلاش شود شوراهایی تشکیل شود که رعایت قانون و موازین اسلامی به‌عنوان دو شرط اصلی بر وظایف آن‌ها سرلوحه عمل آن‌ها قرار گیرد.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *