حمله دوباره مدیرکل فنی استانداری به شهرداری یاسوج

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،حسین کاظمی در شورای پیشگیری از جرایم دادگستری استان با انتقاد از رویکرد در امر ترافیک گفت:امروز برخی ازمدیران می‌گویند وضعیت شهر خوب است، ولی وضعیت از آغاز خوب نبوده و مدینه فاضله هم نمی توان آن را عنوان کرد.

پارکینک مناسب در شهر وجود ندارد

وی با اشاره به اینکه عدم پارکینگ مناسب از سوی‌ شهرداری موضوعی اصلی و آسیب زا در شهر یاسوج شده است، بیان کرد: در شهرهای دیگر جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ در یک حساب جداگانه وازیر و و هزینه ساخت و احداث پارکینگ می شود، آما شهرداری یاسوج در عین ناباوری پارکینگ را می‌فروشد.

طرح کارت پارک خودور در یاسوج وجهه قانونی ندارد

مدیرکل دفتر فنی استانداری با انتقاد از برخی برنامه های شهرداری یاسوج گفت:کارت پارک کنونی در یاسوج خلاف قانون است، و هیچ‌گونه پروانه‌ای از شورای ترافیک ندارند.

کاظمی با بیان اینکه من به عنوان جانشین وزیر در شورای ترافیک باید جوابگو باشیم، بیان کرد:شهر یاسوج تنها مرکز استان در کشور بدون دوربین نظارتی است وامسال مبلغ بیش از یک میلیارد تومان از محل جرایم راهنمایی و رانندگی برای نصب دوربین های نظارتی به شهرداری یاسوج اختصاص داده شد و اگر هم مبلغی هم تخصیص داده نشود شهرداری موظف است دوربین‌هایش را نصب کند.

وی ادامه داد: نصب دوربین های پایش یکی از ضروریات درون شهری است و در حوزه برون‌شهری یاسوج وضعیت به نسبت شهر بهتر است و شهرداری یاسوج در سال ۹۶ باید فکری برای دوربین‌های نظارتی درون‌شهری نماید.

شهرداری یاسوج در تفرجگاه آبشار

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از برخی پروژه های در دست اقدام شهرداری یاسوج از جمله تعریض و بهسازی جاده جدید آبشار یاسوج گفت: متاسفانه شهرداری یاسوج با ساخت یک جدول، فضاهای پرتی که در این مکان ایجاد شده را به آسانی جهت ایجاد پل تحت اختیار باغداران قرار داده است که این امر خلاف قانون است.

کاظمی در این جلسه با کنایه به نماینده شهردار در این جلسه گفت: سلام مرا به شهردار یاسوج برسانید و بگویید که انجام این عمل بدون شک در راستای زمین خواری بوده و خلاف قانون است و در حوزه استانداری پیگیر چنین خلافی هستیم.

شهردار یاسوج خلاف قانون عمل می کند

وی به یکی دیگر از کارهای خلاف قانون در شهرداری یاسوج اشاره کرد و گفت: جناب شهردار باید هر کاری که می خواهد در سطح شهر انجام دهد در شورای ترافیک آن را طرح کند و عمل سرخود خلاف قانون است که به عنوان مثال می توان  توسعه پارک چشمه نباتی به فضای سبز و پارک اشاره داشت.

کاظمی بابیان این موضوع که شهرداری یاسوج منطقه پارک چشمه نباتی را به گلخانه تبدیل کرده است،گفت: این عمل نیز خلاف قانون بوده و ما باید ترافیک را کاهش دهیم و این موضوع در صورتی بوده که شهرداری پارک چشمه نباتی را به گلخانه تبدیل و آن را  به یک فرد اصفهانی واگذار کرده که باید چاره ای برای ترافیکی که در آینده کنار این گلخانه ایجاد می شود، اندیشیده شود.

رودخانه خواری نفش رودخانه بشار را گرفته است

وی در ادامه به زمین خواریهای متعدد در بستر رودخانه بشار نیز اشاره داشت و افزود:حاشیه رود بشار تا پل مختار برخی اقدام به کاشت گندم کرده‌اند واکنون که آب این رودخانه کاهش پیدا کرده چطور این مسئله را همه مشاهده می‌کنند ولی مسئولان امور آب هیچ توجهی به آن ندارند؟

لگه ننگی در تاریخ استان

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ابراز گلایه‌مندی از وضعیت جاده دشتروم گفت: این محور لکه ننگی بر پیشانی استان است چرا که با وجود دارا بودن نقص فنی این محور به بهره‌برداری رسید.

کاظمی با بیان اینکه دفن زباله یکی از مواردی که شهرداری از آغاز به آن توجهی نکرده است، افزود: در این رابطه نیز باید راهکار درستی ارائه شود.

.در جلسات روزهای گذشته استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز کاظمی انتقا های تندی را به شهردار یاسوج کرد که پس از ان این موضوع از سوی شهردار یاسوج پاسخ داده شد.

منبع:بویرخبر

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *