خدمات رایگان ۱۲ پزشک و دندان‌پزشک در منطقه محروم سیلاب و کلوار تا ۱۴ فروردین

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،مالک انوری پور با اشاره به خدمت رسانی ۱۲ گروه جهادی در مناطق محروم استان در ایام نوروز۹۶، گفت: حضور ۱۲ پزشک و دندان پزشک در منطقه محروم سیلاب و کلوار از جمله فعالیت های جهادگران دانشجویی در شروع سال جدید می باشد که خود نشانگر دغدغه مندی قشر انقلابی در هر لحظه ای می باشد.

وی با بیان اینکه جامعه مدنظراین گروه جهادی جهت پوشش فعالیتی منطقه سیلاب کلوار"سفلی و علیا" و روستاهای اطراف می باشد، تصریح کرد: علاوه بر ۱۲ نفربرادر و خواهر تیم پزشکی، تعدا ۱۷ نفر طلبه برادر و خواهر و همچنین ۷ دانشجو در این اردو حضور دارند که به کارهای فرهنگی، آموزشی و مشاوره ای مشغول خواهند بود.

معاون سازندگی بسیج دانشجویی استان تصریح کرد: این تعداد پزشک و دندان‌پزشک به مدت ۵ شبانه‌روز با همه تجهیزات در منطقه سیلاب کلوار حضور پیدا کرده و به صورت رایگان انواع خدمات اعم از معاینه، پر کردن دندان تا جرم‌گیری و همچنین درمان بیماری‌های دهان و دندان را به مردم محروم این منطقه ارائه می‌کنند.

انوری پور این گروه جهادی را تنها یکی از ۱۲ گروه جهادی دانشجویی دانست که در ایام نوروز مشغول خدمت رسانی در شهرستان های مختلف هستند و افزود: گروه های دیگر نیز با قوت و توکل به خداوند به خدمت گذاری صادقانه، خالصانه خود مشغول هستند.

وی تاکید کرد امید است مسئولین در سال جدید این تلاش ها و فعالیت های دانشجویان جهادگر را ببینند و کمک کار آنها باشند با زمینه سازی های لازم و نه سدی باشند در کنار سایر موانع و مشکلات.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *