خط و نشان رئیس کل دادگستری کهگیلویه ویوبراحمد برای برخی مدیران

به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، سومین جلسه پیشگیری از وقوع جرم با بررسی عملکرد شرکت‌های خدمات رسان در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این جلسه  و پس از گزارش نهایی سه شرکت خدمات رسان آب، برق و گاز رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد مسکن و شهرداری ۲۰ روز فرصت دارند تا مشکل  گاز رسانی دو نقطه از شهر (خانوارهای شهرک بلکو و تعاونی مسکن در اکبرآباد) حل شود، پایان این فرصت هفته اول مهرماه است.

حجت‌الاسلام والملسمین مزارعی اظهار کرد: جهان استکباری تلاش دارد تا به  کشورمان در عرصه‌های مختلف ضربه بزند، بنابراین کم‌کاری، خیانت به مردم، اسلام و انقلاب است.

وی با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس و ضرورت زنده نگه داشتن یاد شهدای عزیز جبهه گفت: در شرایط حاد کنونی و بحران‌های منطقه و تلاش‌های نفاق افکنانه آل سعودِ بدتر از صهیونیست، که داعش را در دل منطقه به وجود آورده، نیاز داریم اتحاد، همدلی و حرکت جهادی را در اولویت برنامه‌های کاری حود قرار دهیم.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اجرایی شدن مصوبات جلسه گذشته این شورا هشدار داد: اگر در موضوع انشعاب‌های غیر مجاز مسئولان و نهادهای مرتبط با شرکت‌های خدمات‌رسان سنگ‌اندازی کنند و نهایت همکاری را انجام ندهند برخورد لازم را در دستور کار قرار می دهیم.

در ادامه این جلسه لدنی مدیرکل آب وفاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از دادگستری کل درباره بیانیه ماه گذشته در موضوع انشعاب‌های غیرمجاز گفت: از ابتدای سال ۱۲ هزار و ۵۰۰ انشعاب غیرمجاز شناسایی کردیم که از این تعداد ۷۸ درصد مربوط به آب و ۲۲ درصد مربوط به فاضلاب بوده است.

وی گفت: شش هزار و ۳۰۰ انشعاب غیر مجاز را جمع کردیم و تا پایان سال نسبت به موارد دیگر  تصمیم گیری و عملیاتی خواهیم کرد.

در ادامه تقوی نماینده حقوقی شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با ارائه گزارش عملکرد این شرکت گفت: در کشور ۱۰ درصد تلفات برق وجود دارد که این میزان در استان ما ۱۷ درصد است و تلاش می کنیم آن را به مقدار مشخص شده ۱۳ درصد برسانیم.

وی گفت: در حال بررسی و رفع عیب کردن شبکه هشت شهرستان استان و جایگزین کردن سیم های مسی با سیم های خود نگه‌دار هستیم که تاکنون دو هزار دستگاه کنتر، بررسی و چهار هزار و ۶۰۰ دستگاه رفع عیب شدند.

وی در ادامه اظهار کرد: ۹ هزار برق غیر مجاز را جمع آوری و برای سه هزار نفر در شوراهای حل اختلاف پرونده تشکیل داده ایم.

در این جلسه زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: با فرا رسیدن ماه مهر و ورود دانش آموزان و دانشجویان نیاز به همکاری پلیس در زمان تعطیلی کلاس‌ها و کنترل رفتارهای مشکوک و هنجارشکن هستیم.

وی از رسانه‌ها جهت تنویر افکار والدین در مدیریت تلفن های فرزندان و نیروی پلیس جهت ایجاد نظم در حوزه ترافیک درخواست همکاری کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *