در جلسه هم اندیشی کمیته امداد امام (ره) و مجمع خیرین سلامت عنوان شد: استان نیازمند تلاش بیشتر در زمینه زیر ساختها است

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان؛ فرید محبی بر قداست و جایگاه مجمع خیرین سلامت تاکید و بیان کرد از رسالتهای مجمع خیرین سلامت توجه به زیر ساخت حوزه بهداشت و درمان می باشد و فضای این استان به شکلی است که باید کارهای بیشتری در زمینه زیر ساخت ها صورت گیرد.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان با بیان اینکه در استان ۳۴ هزار خانوار تحت حمایت دارند،اظهار داشت تعداد یازده هزار و پانصد نفر از جامعه هدف که در شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر ساکن هستند از خدمات درمانی کمیته امداد و مابقی از بیمه روستایی استفاده می کنند که حوزه درمان و بیمه این نهاد به ۹۰۰ بیمار خاص و صعب العلاج ارائه خدمت می نماید.

وی افزود: از آنجایی که تشکیل مجمع در عرصه سلامت کمک به سازمانها و دستگاه های حمایتی است تا این سازمانها برای نیل به اهداف خود بتوانند با توجه به کمبود منابع مالی پاسخگوی نیازهای جامعه هدف باشند، جهت کمک به گسترش و پیشبرد اهداف مجمع خیرین سلامت استان اعلام آمادگی کردند.

در این نشست مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان نیز با تاکید و توجه بر استمرار جلسات و تعاملات با کمیته امداد امام (ره)،سازمان بهزیستی، جمعیت هلال احمر اظهار داشتند جهت فرهنگ سازی در بحث مشارکتهای مردمی نیازمند مساعدت این سازمان ها می باشیم.

همچنین سالارجوکار اظهار داشت؛ که امیدواریم با تعامل بیشتر و ایجاد یک تفاهم نامه استانی بتوانیم با رویکردی جدید و استفاده از توان نیکوکاران، خدمات بهتر و ارزنده ای به مردم نیازمند در حوزه ی بهداشت و درمان استان داشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *