در واگذاری زمین ورزشی دهدشت به نهادهای دیگر تجدید نظر شود

از نماینده محترم مردم کهگیلویه وفرماندارعزیز شهرستان خواهش می کنم در واگذاری این زمین به نهادهای دیگر ورود کرده و تجدید نظر نمائید. …

کبنااسپورت؛

از نماینده محترم مردم کهگیلویه وفرماندارعزیز شهرستان خواهش می کنم در واگذاری این زمین به نهادهای دیگر ورود کرده و تجدید نظر نمائید.

به گزارش کبنااسپورت از ، با حضور در با این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این نشست بعد از شنیدن صحبت های رؤسای هیأت های ورزشی گفت: کمبود امکانات و تجهیزات ورزشی را در در سفر های که با وزیر ورزش واستاندار داشتم از نزدیک لمس ومشاهده کردم.

با بیان اینکه دلم برای ورزش استان و شهرستان می سوزد ودوست دارم برای ورزش استان کارکنم،گفت:در فصل ۵ اعتبارات خوبی را در سال ۹۶ جدا از برگشتی اماکن ورزشی به شما برمی گردانم و از مالیات بر ارزش افزوده وجاهای دیگر نیز بودجه های خواهم گرفت وبه شهرستان کهگیلویه تزریق خواهم کرد.

علوی با بیان اینکه همزمان با توسعه ورزش همگانی باید توسعه ورزش قهرمانی داشته باشیم،ابراز داشت:قطعا” اگر بتوانیم ورزش همگانی را توسعه دهیم می توانیم قهرمانان خوبی را در کنار آنها پرورش دهیم.

وی با اشاره به اینکه ما استعدادهای خوبی را در رده های پائین در سطح کشور داریم،گفت: با تشکیل ستادهای استعدادیابی در رشته های مختلف را برای مسابقات ملی وبین المللی وبازیهای آسیایی ۲۰۱۸ شناسایی کردیم و نظر داریم زمینه قهرمانی را برای ورزش استان مهیا نماییم.

مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه شورای ورزش را در استان راه اندازی کرده ایم،تصریح کرد: در نظر داریم شورای ورزشی شهرستانها با ریاست فرمانداران را با جدیدت پیگیری کنیم.

علوی در رابطه با زمین واگذاری راه وشهرسازی به اداره ورزش وجوانان کهگیلویه گفت: ما می خواهیم زمین مذکور را به یک مجتمع ورزشی خوبی تبدیل کنیم وتحت هیچ شرایطی یک متر از این زمین را به کسی نخواهیم داد.

علوی خاطر نشان کرد: از نماینده محترم مردم کهگیلویه وفرماندارعزیز شهرستان خواهش می کنم در واگذاری این زمین به نهادهای دیگر ورود کرده و تجدید نظر نمائید.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *