دستور خادمی به مدیران؛ نباید اجازه بدهید خدمات دولت زیر سئوال برود

خبر رسان؛

استاندار گفت: هیچ مدیری در این استان حق تبلیغ له یا علیه هیچ کدام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در وقت اداری را ندارند.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، سیدموسی در نشست مشترک با فرمانداران و بخشداران کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: انتظار می‌رود مسئولان دستگاه‌های اجرایی برای مشارکت پرشور و حداکثری مردم در انتخابات آینده از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.وی با بیان اینکه پس از مشخص شدن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری شفافیت بیشتری در انتخابات ایجاد شده و پیچیدگی وظایف انتخابات کمتر است افزود: برگزاری انتخاباتی امن، سالم و حداکثری مهمترین وظیفه متولیان امر انتخابات است.

خادمی خواستار اطلاع‌رسانی خدمات دولت یازدهم شد و افزود: با اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع نباید اجازه زیر سوال بردن خدمات نظام را به برخی از افراد داد و به طور حتم دفاع از دولت توسط کارگزاران هیچ منافاتی با نقش اجرایی مدیران ندارد.

نماینده عالی دولت در ادامه داد: امیدوارم این استان همچون انتخابات گذشته در زمینه مشارکت جزو استان‌های اول کشور باشد.

خادمی از برگزاری الکترونیکی انتخابات در سه شهر بزرگ استان خبر داد و گفت: ضروری است با تهیه فیلم و انیمیشن آموزشی و پخش از شبکه استانی و همچنین مانورهای انتخاباتی مردم در راستای حضور در انتخابات الکترونیکی آموزش داده شوند.

وی بیان کرد: فرمانداران و بخشداران نباید در راستای برگزاری انتخابات منفعل باشند بلکه انتخابات را یک اقدام استانی بدانند و با نگاه فرابخشی و فراشهرستانی در راستای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در سطح استان اقدام کنند.

خادمی با تاکید بر اینکه هیچ کس حق تبلیغ برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را از تریبون‌های عمومی ندارد، ادامه داد: در صورت تبلیغ از تریبون‌های عمومی موارد در کمترین زمان ممکن به ستاد انتخابات، ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی و… اطلاع داده شود.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *