دستگاه امحاء زباله‌های عفونی یاسوج کارایی لازم را ندارد

رئیس بیمارستان شهید بهشتی گفت: دستگاه امحاء زباله زباله‌های عفونی دیگر کارآیی لازم را ندارد و باید در این زمینه چاره‌اندیشی شود.

سید ذاکر سعیدی‌نژاد  اظهار داشت: در شرایطی پسماندهای عفونی بسیار خطرناک هستند دستگاه امحاء زباله‎های عفونی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از نظر کیفی وضعیت مطلوبی ندارد و مدام دچار خرابی می‌شود.

وی خواستار چاره‌اندیشی مسئولان متولی برای پسماندهای عفونی شد و افزود: در زمینه امحاء زباله‎های عفونی از سوء مدیریت زباله‌ها همه آسیب می‌بینند و باید در کمترین زمان ممکن در این زمینه تدبیر لازم اتخاذ شود تا بلکه با جایگزینی دستگاه جدید امحاء زباله از پیش آمد هر مشکل و آسیبی جلوگیری شود.

سعیدی‌نژاد بدون اشاره به اعتبار مورد نیاز جایگزینی دستگاه امحاء زباله عفونی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: در برخی مواقع بیمارستان دپوی از زباله‎های عفونی می‌شود.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با تاکید بر اینکه طبق تعریف جدید زباله‎های عفونی ۳ تا ۴ افزایش داشته است ابراز کرد: در زمینه تامین نیروی انسانی برای امحاء زباله عفونی با مشکل روبه‌رو هستیم و انتظار می‌رود در این زمینه شهرداری یاسوج متولی امر تامین نیروی انسانی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *