دستگاه قضا با توزیع کنندگان مواد محترقه برخورد قاطع می کند/اجازه سودجویی و منفعت طلبی به خاطیان سلب آرامش مردم را نخواهم داد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده با اشاره به نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال گفت :با توزیع کنندگان مواد محترقه برخورد قاطع می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، عبدالله سعادتیان با اشاره به حوادث تلخ اظهارکرد: در راستای تامین امنیت شهروندان با جدیت و قاطعیت با کسانی که مبادرت به تهیه و توزیع مواد محترقه، منفجره غیرمجاز و غیراستاندارد می‌کنند بر خورد قاطع خواهد شد.

وی افزود: برای پیشگیری از هر گونه حوادث غیر مترقبه و عمدی و سهوی مطمعنا هر کسی در سطح شهر اخلال نظم نماید و رفتار غیر متعارف انجام دهد تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت وطبق ماده ۶۱۸ تا و ۷۴ ضربه شلاق محکوم خواهد شد .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده تصریح کرد: اجازه سودجویی و به افرادی که اسباب سلب آسایش و امنیت و آرامش مردم را فراهم کنند و بخواهند با ایجاد ناامنی به مردم ضررهای غیرقابل جبرانی را وارد کنند نخواهیم گذشت.

وی تاکیدکرد:لازم است خانواده ها نسبت به آگاه سازی فرزندان خود از مخاطرات اقدام نمایند تا خدای ناکرده شاهد حوادث تلخ در این شهرستان نباشیم.

سعادتیان اظهارکرد:دستگاه قضایی با کمک نیروهای نظامی، انتظامی و سایر ضابطین بهترین خدمات امنیتی و قضایی را در ایام نوروز به مردم استان و مسافران ارائه خواهند داد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/۷۰۴۴

 

سیداسماعیل میری

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *