دلالان رسانه ای در کمین کاندیداهای شورای شهر و روستای استان/ضرورت هوشیاری کاندیداهای شوراهای شهر و روستا

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، چندیست که ثبت نام از کاندیداهای شورای شهر و روستای برای مارتن انتخابات شوراهای امسال در حال انجام شدن است، اما آن چیزی که باعث مکدر شدن خاطر رسانه های ارزشی و فراجناحی دارد این است که برخی از دلالان و صاحبان سایتهای قارچی در که در هنگامه انتخابات سر از خواب زمستانی خود بر می دارند با چنگ زدن به برخی بداخلاقی های رسانه ای، ارزش رسانه را پایین می آورند.

 

یکی از این رسانه ها که در محل بویراحمد مستقر است، به طور مدام و پشت سرهم پس از ثبت نام کاندیداها به سمت آنها یورش می برد و در تقاضاهایی دور شان بروی نرخ اخبار خود قیمت می گذارد و پیشاپیش در قالب شیرینی و مبالغی از برخی کاندیدا ها در عناوین مصاحبه و یادداشت در حال بهره برداری نا صحیح از این رویکرد است.

 

برخی از کاندیداهای شورای شهر و روستای استان در روزهای اخیر طی تماسهای تلفنی با این رسانه نسبت به این رویکرد نقد داشتند و از خبر رسان بعنوان یک رسانه فراجناحی و ارزشی خواستند که نسبت به این رویکرد واکنش دهد، هر چند که خبر رسان از مدتها پیش نسبت به این رویکرد انتقاد داشت و نسبت به آن اشراف کامل داشت.

 

از این رو می طلبد کاندیداهای محترم شورای شهر و روستای استان گول چنین حربه های زشت رسانه ای را نخورند و رسانه هایی که بازدید آنها در طول روز از چند صد مخاطب نمی گذرد را محور رسانه ای خود قرار ندهند.

 

از سوی دیگر مسلما دستگاه های نظارتی استان در حال رصد چنین رسانه هایی در استان هستند و این رسانه به عنوان زبان گویای مردم از این دستگاه ها انتظار دارد تا با برخورد قاطع با این رسانه ها که هیچگونه مجوزی از وزارت فرهنگ و ارشاد استان هم ندارند زمینه های لازم جهت برگزاری یک انتخابات پرشور و به دور از حاشیه بازی و دلال بازی های رسانه ای را فراهم آورند.

 

امیدواریم این رسانه ها در آینده نزدیک دست از این ناهنجاری های انتخاباتی بردارند، تا شان رسانه حفظ گردد. در صورت ادامه این روند ناشایست، خبر رسان بعنوان نماد رسانه های ارزشی و فراجناحی اقدام به انتشار مستندات خود در این خصوص خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *