دلیل تغییر سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه از زبان مدیرکل

دلیل تغییر سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان کهگیلویه را اعلام کرد.
در گفت‌وگو با خبرنگاران در یاسوج گفت: تغییر سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان کهگیلویه که حدود سه سال براساس رایزنی‌های نماینده سابق این حوزه انتخابیه سرپرست این اداره بود بر‌اساس قانون صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه نتوانست شرایط لازم برای ریاست بر این اداره را کسب کند، اظهارداشت: متاسفانه ما بدلیل کمبود نیروی انسانی برای بدست گرفتن مسئولیت در این اداره، مجبور شدیم مسئولیت سرپرستی را برای وی نگه داریم.
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود: چندین بار برای تبدیل حکم سرپرستی وی به ریاست با وزارتخانه نیز مکاتباتی داشتیم اما متاسفانه وی فاقد شرایط لازم بود و ما نیز دیگر نتوانستیم از خدمات‌شان بهره ببریم.
مظاهری از نواخته‌شدن ساز مخالف سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه با سیاست‌های دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال خبر داد.
وی گفت: مدتی بود سرپرست این اداره ساز مخالفت با سیاست‌های دولت تدبیر و امید می‌زد و به نظر ما هم معنایی ندارد مدیری که با دولت همگام نیست سیاست‌های دولت را به وی بسپاریم.
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که تغییر سرپرست اداره کار کهگیلویه بزرگ ربطی به انتقادات وی در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان نداشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *