دیدار اصول‌گرایان با فرماندار بویراحمد (+تصاویر)

در نشست صمیمانه برخی از چهره‌های اصولگرای شهرستان بویراحمد با فرماندار بر حفظ وحدت و همدلی میان همه جریان‌های سیاسی استان برای برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم تأکید …

خبر رسان؛

در نشست صمیمانه برخی از چهره‌های اصولگرای شهرستان بویراحمد با فرماندار بر حفظ وحدت و همدلی میان همه جریان‌های سیاسی استان برای برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم تأکید شد.

به گزارش خبر رسان از ، در این نشست با اشاره به نقش بزرگان جریان‌های سیاسی در ایجاد وحدت و آرامش در فضای شهرستان گفت: چنین نشست‌هایی می‌تواند منجر به آسیب‌شناسی انتخابات شود ضمن آنکه برخی آسیب‌ها خارج از صندوق‌های رأی است و همه باید کمک کرده و آن‌ها را شناسایی و برطرف کنیم.

گفت: برگزاری انتخابات سالم دغدغه همه ماست و همه بزرگان و نخبگان باید تلاش خود را به کار بگیرند که انتخابات شوراها از طایفه‌ای و قبیله‌ای شدن فاصله بگیرد.

نظری ادامه داد: باید در هر گروه و جناحی هستیم جانب انصاف را رعایت کنیم و نباید گرایش سیاسی را ملاک حق و باطل و خط‌کشی میان نخبگان جامعه قرار دهیم؛ چراکه با این کار فضا را برای افراد فرصت‌طلبی که در زمان جنگ حتی به خود زحمت تا اهواز رفتن را نیز ندادند، فراهم می‌کنیم.

حجت‌الاسلام شجاعیان در این نشست از انتخابات شوراها و ریاست جمهوری به‌عنوان دو رویداد مهم یادکرد و گفت: هرچه از عمر انقلاب می‌گذرد حساسیت روی انتخابات بیشتر از گذشته می‌شود و انتخابات ریاست جمهوری امتحان و آزمون بزرگ برای مردم ایران است.

وی تأکید کرد: هدف همه جریان‌های سیاسی باید مشارکت پرشور مردم در انتخابات باشد، حتی اگر نتیجه‌ای که رقم می‌خورد به نفع آن‌ها نباشد چراکه این حضور باعث عزت و سربلندی نظام می‌شود.

شجاعیان ادامه داد: جریان اصولگرای استان آمادگی خود را برای همکاری با دولت برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه اعلام می‌کند و به همین دلیل چهره‌های اصولگرای شهرستان خود بانی برگزاری این جلسه شده‌اند.

دیگر چهره سرشناس اصولگرای استان و شهرستان نیز در این نشست بابیان اینکه با برگزاری انتخابات، نظام مردم‌سالاری دینی تقویت می‌شود گفت: همه انتخاباتی که در جمهوری اسلامی ایران برگزارشده نشان داده که همواره همان شرایطی پیش می‌آید که اراده و خواست مردم باشد.

خلیفه خلقی پور با اشاره به سهم یک‌درصدی جمعیت استان در کشور گفت: اگرچه استان به لحاظ جمعیتی نمی‌تواند در انتخابات ریاست جمهوری تأثیرگذار باشد اما همه اقدامات تیم اجرایی می‌تواند فرهنگ سیاسی استان را رقم بزنند.

وی افزود: انتخابات شوراها به دلیل پیوند خوردن بازندگی روزمره مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، ضمن آنکه شهر یاسوج به‌عنوان مرکز استان از مدیریت شهری رنج می‌برد که همه باید تلاش کنیم که به همین دلیل نقش مجری انتخابات در انتخاب اصلح بسیار مهم است.

وی ادامه داد: شاید توقع رعایت عدالت در انتخاب هیئت‌های اجرایی از جریان‌های سیاسی چندان معقول نباشد اما  انتظار این است که در انتخاب هیئت‌های اجرایی برای شهرستانی که مرکز استان در آن قرار دارد، جانب اعتدال رعایت شود.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *