البرز محمدخانی با کسب هشت رأی رئیسه شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و در این جلسه البرز محمدخانی با کسب هشت رأی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.
بر اساس این گزارش، هفدهمین جلسه شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور انتخابات هیئت رئیسه جدید این شورا برگزار شد که در این جلسه با رأی اعضا البرز محمدخانی به عنوان رئیس و جعفر کرمیان به عنوان نائب رئیس به مدت یکسال انتخاب شدند.

حجت‌الله دبیقی رئیس سابق شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با تبریک روز دانشجو و تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت حضرت امام رضا(ع)، اظهار کرد: روز دانشجو، روز تحول‌خواهی، نواندیشی و کانون مبارزه با استبداد است.
دبیقی در ادامه به عملکرد یکساله خود در شورای اسلامی استان اشاره کرد و گفت: در مدت مسئولیتم اعتدال را در رفتار و گفتارم رعایت و همواره در چارچوب قانون حرکت کردم.
محمدخانی رئیس جدید شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این جلسه با بیان اینکه برگزاری جلسات بی‌نتیجه دردی از مشکلات شوراها و مردم برطرف نخواهد کرد، گفت: اعضای شوراهای اسلامی استان برای فرصتی که مردم در اختیار آنها قرار داده‌ است، ارزش قائل شوند.
وی تصریح کرد: انتظار می‌رود اعضای شوراهای اسلامی با احساس مسئولیت بیشتری پیگیر مشکلات مختلف مردم باشند.
رئیس جدید شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: منتظر نقدها و بیان دیدگاه‌های تمامی اعضای شوراهای اسلامی سراسر استان، نخبگان و فرهیختگان استان در ارائه بهتر خدمات رفاهی به مردم هستم.
بنابر این گزارش، در پایان همچنین بر اساس انتخاب اعضا، محبوبه رضایی و امان‌الله جیره‌نژاد به عنوان منشی اول و دوم معرفی شوند.
لازم به ذکر است که هفدهمین جلسه شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در یک فضای کاملاً دوستانه و صمیمانه برگزار شد./ کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *