راه ندادن خبرنگار به فرمانداری گچساران در شان دولت تدبیر و امید نیست!/آقای رحیمی به کجا چنین شتابان+تصاویر

سخن آخر اینکه شما که به اندازه دکتر روحانی نقد و تخریب نشده اید پس لطفا درتصمیماتان کمی آهسته تر قدم بردارید! به کجا چنین شتابان؟ …

خبر رسان؛

 

اصطلاح سر سنگینی فرماندار گچساران با اهالی رسانه اتفاقی است که پلکانی مسیرخود را طی نموده است از سنگ روی یخ کردن حبرنگاران در جلوی مسئولان داروخانه های شهر تا راه ندادن خبرنگار خبر رسان به فرمانداری با دستور اقای فرماندار قصه ای است که بر اهالی رسانه در این شهر میگذرد.

به گزارش خبر رسان به نقل از سایت راک نیوز ؛چندی پیش وقتی مسئول روابط عمومی بهداشت و درمان گچساران از خبرنگاران برای دعوت در جلسه هم اندیشی برای تعطیلات نوروز در فرمانداری این شهرستان دعوت نموده بود ، به یکباره درحضور مسئولان داروخانه های شهر دوگنبدان فرماندار خطاب به خبرنگاران گفت : قرارنبوده شماها دعوت بشوید و منت حضور دراین نشست که بنظر خیلی محرمانه ! می آمد بر سرخبرنگارانی گذاشته میشود که با حضور مکرر ومرتب خود درآن نهاد بمنظور پوشش اخباری دست کم از برخی کارکنان فرمانداری نبوده است.

اما این پایان بعض و کینه های فرمانداری که با رای تفکر زنده باد مخالف من با اهالی رسانه نیوده ودر تازه ترین اقدام دستور جلوگیری از ورود خبرنگارسایت محلی خبر رسان را صادر نمودند.!

 

 

به گزارش خبر رسان به نقل از سایت راک نیوز ؛ صبح امروز از حبیب قلندری خبرنگار فعال این سایت به ساختمان فرمانداری ممانعت بعمل آمد تا کلکسیون برخوردهای سلیقه ای در دولتی که در بالا از بیشترین آستانه تحمل منتقد و مخالف برخوردار است در پایین راه ورود برخبرنگار بسته شود.

عبدالرحیم رحیمی باید بداند سیاست های او حتی با تفکر دکتر خادمی در مرکزاستان نیز با نگاه به رسانه زاویه پیدا کرده است . وقتی خادمی مسئولیت روابط عمومی استانداری استان را به محمدتقوی ازجنس خبرنگاران میدهداین بدان معنی است که استاندار ارتباط وتعامل با اهالی رسانه را دراین دولت بخوبی درک نموده است.

البته رحیمی با انتصاب کسانیکه برای تخریب دولت با قلم و رسانه خود تاکنون هیچ کوتاهی نکردند بعنوان مشاور رسانه ای نشان داد که سیاست دولت در گچساران ،ایالتی  و بگفته ای تافته جدا بافته از تفکرات دکتر روحانی خواهد بود.

فرماندار گچساران فراموش نکند منصبی را که او امروز بر او تکیه زده است بخشی از آن را مدیون همراهی همین رسانه ها در سال های قبل بوده و زاویه گرفتن با خبرنگاران در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری وشوراهای شهر و روستا بیش از آنکه برای شخص فرماندار محترم هزینه داشته باشد بهانه ای بدست منتقدین دولت خواهد داد و دست حامیان تفکرزنده باد مخالف من را درمناظرات سیاسی خالی خواهد نمود.

سخن آخر اینکه شما که به اندازه دکتر روحانی نقد و تخریب نشده اید پس لطفا درتصمیماتان کمی آهسته تر قدم بردارید! به کجا چنین شتابان؟

 

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *