سامانه خدمات بانکی به نابینایان در یاسوج راه اندازی شد + تصاویر

برای اولین بار در کشور به منظور رفاه،آسایش و امنیت نابینایان در انجام امور بانکی در یاسوج سامانه ای طراحی و راه‌اندازی شده و آموزش کار با این سامانه ،بصورت رایگان انجام می شود.

 برای نخستین بار در کشور و همزمان با استان های خراسان رضوی و تهران،مراسم رونمایی از سامانه خدمات بانکی ویژه نابینایان در بانک تجارت شعبه امام خمینی با حضور مدیر ، معاونان شعب بانک و همچنین مدیران شعب این بانک در برگزار شد.

مدیر شعب بانک تجارت استان ،در این آیین ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به مردم، گفت:از این سامانه برای اولین بار در دهه مبارک فجر و همزمان در ۳ استان کشور برای خدمات دهی بانکی مناسب به نابینایان در یاسوج رونمایی می شود.

محسن ده محسنی در ادامه بیان کرد:خوشحال هستیم در زمینه ارائه خدمات بانکی به نابینایان عزیز پیشقدم هستیم و امیدواریم ، بخشی از مشکلاتی که پیش از این گریبان گیر این عزیزان بود مرتفع گردد.

ده محسنی اضافه کرد:جا دارد در همین جا از زحمات و همکاری جناب آقای مقدم مدیر عامل محترم ، قائم مقام ایشان جناب آقای حق وردی و همچنین جناب کاظم پور مدیر روابط عمومی بانک تجارت ایران به دلیل همکاری ها و مساعدت فراوان در زمینه رونمایی از این سامانه و دیگر زحمات آنان تشکر و قدردانی نمایم.

بر اساس این گزارش،یکی از نابینایان استان ضمن تشکر از مدیر عامل بانک تجارت ایران، توضیحاتی در ارتباط با نحوه کارکرد این سامانه و چگونگی دریافت و پرداخت وجه ،ارائه داد.

خسروی با بیان اینکه اگر این سامانه در بین نابینایان بدرستی جا بیفتد اتفاق عظیمی برای نابینایان رخ خواهد داد ،پیشنهاد داد:سامانه ویژه نابینایان بسیاری از مشکلات بانکی این قشر را مرتفع خواهد کرد و پیشنهاد می شود،بستری فراهم شود تا پرداخت اقساط تسهیلات نابینایان با این سامانه انجام شود.

این نابینا در ادامه افزود:متاسفانه بسیاری از نابینایان استان با خط بریل و کارکرد این سامانه آشنایی ندارند ،که تقاضا داریم بانک تجارت جهت آموزش نابینایان ،همکاری نماید.

مدیر شعب بانک تجارت استان نیز جهت آموزش و ارائه سرویس ایاب و ذهاب به نابینایان استان قول مساعد داد.

در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه خدمات بانکی ویژه نابینایان ،رئیس حوزه حراست بانک تجارت به خبرنگاران گفت:با توجه به گسترش روزافزون،موضوعاتی از قبیل کلاهبرداری و سواستفاده افراد سود جو ،خصوصا از بستر شبکه بانکی راه اندازی سامانه بانکی نابینایان در سطح شعب بانکی می تواند به ارتقاء سطح امنیت و صیانت از اموال و دارایی های عزیزان روشندل در سطح جامعه کمک شایانی کند.

غلام مهدی فر ادامه داد:این احتمال وجود دارد این عزیزان بعضا بهنگام انجام خدمات بانکی ناآگاهانه در دام افراد سود جو قرار گرفتار شوند که استفاده از این سامانه توسط نابینایان عزیز امنیت فراوانی برای اموال آنان ایجاد می کند.

تجارت یاسوج۱

تجارت یاسوج۲

تجارت یاسوج۳

تجارت یاسوج۴

تجارت یاسوج۵

تجارت یاسوج۶

تجارت یاسوج۷

تجارت یاسوج۸

تجارت یاسوج۹

تجارت یاسوج۱۰

تجارت یاسوج۱۱

تجارت یاسوج۱۲

تجارت یاسوج۱۳

تجارت یاسوج۱۴

تجارت یاسوج۱۵

تجارت یاسوج۱۶

تجارت یاسوج۱۷

تجارت یاسوج۱۸

تجارت یاسوج۱۹

محسن ده محسنی

انتهای پیام/ ۲۰۰

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *