سخن چینان و نفوذی ها به دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه هستند/چراغ سبز برخی مسئولان به دشمن/مسئولان نباید منتظر تذکر رهبری در رسیدگی به وضع مردم باشند

ائمه جمعه شهرهای کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های این هفته نماز جمعه به موضوعات سیاسی ، مذهبی و مسائل روز استان ، ایران و جهان اشاره کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،ائمه جمعه شهرهای در خطبه های این هفته نماز جمعه به موضوعات  سیاسی ، مذهبی و مسائل روز استان ، ایران و جهان اشاره کردند.

امام جمعه موقت یاسوج : برخی سخن چینان و نفوذی ها به دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه هستند

خطیب موقت نماز جمعه یاسوج گفت: متاسفانه امروز برخی سخن چینان و نفوذی ها که رهبر انقلاب نیز به آنها اشاره داشته اند به دنبال دو قطبی و جدایی مسلمانان و برادران دینی از هم دیگر هستند که باید مواظب آنان بود.

حجت الاسلام  سید علی صالح موسوی اعظم در خطبه های این هفته نماز جمعه ابراز کرد:شدت گناه غیبت،تهمت و مسخره کردم مردم گناهی نابخشودنی است که پروردگار گفته اند وای بر اینها که مردم و برادر خود را تمسخر می کنند.

وی گفت:تضییع حقوق مردم کاری نابخشودنی است که عذابی بزرگ در انتظار این گناهگاران است.

موسوی اعظم خاطر نشان کرد:انسانهایی که سعی وتلاش و انسانیت و شرافت بنده خدا را برای توسعه خود قرار میدهند بدانند که دادگاه عدل الهی منتظر انهاست
امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه این افراد دلبستگی شدیدی به مال دنیوی دارد گفت:این افراد بواسطه مال خود این موضوع (غیبت و تمسخر دیگران)را انجام می دهند که امری بسیار ناپسند است.
حجت الاسلام موسوی اعظم خاطر نشان کرد:ثروتی مورد توبیخ قرار می گیرد که حلال و حرام بودن آن برای آن در نظر گرفته نشود.
وی افزود:مومنین واقعی کسانی هستند که یاد خدا و نماز جمعه را فراموش نمی کنند و حتی داد وستد را رها کرده و به سوی موعود می شتابند.
خطیب موقت نماز جمعه مرکز استان با تاکید بر این موضوع که کسانی خیر را دوست می دارند از رستگارانند بیان کرد: این افراد ملاحظه حلال و حرام را می کنند.
حجت الاسلام موسوی اعظم ابراز کرد: بزرگ ترین عذاب در انتطار کسانی است که بخل را پیشه کرده و در راه خیر از ثروت خود نمی گذرند.
وی تصریح کرد:مال حرام باعث خواهد شد که ارث رسیده نیز در راه شر بکار رود و حیاتی حرام را به وارث می دهد.
امام جمعه موقت مرکز استان بیان داشت:این مال حرام،آتش دوزغ را بر آن فرد فرو خواهد آورد و جهنمی سوزان در انتظار این بخیل ها خواهد بود.
حجت اسلام  موسوی اعظم گفت:هیچ کسی نخواهد توانست این اتش گر گرفته را خاموش کند،این عذاب سخت نیز در انتظار کسانی خواهد بود که غیبت و تمسخر برادر دینی خود را پیشه می کنند. 
وی ادامه داد:متاسفانه امروز در بسیاری از مجالس امروزی ما فقط تمسخر و غیبت را برخی پیش گرفته که باید گفت شدت این عذاب در قیامت بسیار سوزان است.
موسوی اعظم بیان کرد:متاسفانه امروز برخی سخن چینان و نفوذی ها که رهبر انقلاب نیز به آنها اشاره داشته اند به دنبال دو قطبی و جدایی مسلمانان و برادران دینی از هم دیگر هستند که باید مواظب آنان بود.
وی ادامه داد: منفور ترین فرد در بین مسلمانان کسانی هستند که به سخن چینی و تفرقه افکنی می پردازند.
 
امام جمعه  موقت مرکز استان در خطبه های دوم جمعه به برخی از مناسبت های پیش رو اشاره داشت و گفت: یکی از مناسبت های پیش رو تشکیل بنیاد مستضعفان به دستور امام راحل بود که هدف آن رسیدگی به درد مردم بود.
موسوی اعظم تصریح کرد:اگر امروز ما در عالم عظمت و شوکتی داریم که همه بواسطه این رهبر گرانقدر و رهبر عزیز انقلاب است.
وی با بیان این موضوع که امروز برخی عظمت و این شوکت را درک نمی کنند، بیان کرد:کسانیکه امروز اوج این عظمت را نمی دانند یک روز از این کشور خارج شوند تا ببینند این انقلاب چقدر باعظمت و شکوه است که جهانیان به آن اذعان دارند.
خطیب موقت نماز جمعه مرکز استان گفت:به عنوان مثال امروز کشوری های منطقه را ببینید که اوج اقتدار ایران اسلامی در مبارزه با کفر و تروریست نشان دهنده ی این عظمت است.
موسوی اعظم تصریح کرد: امروز همه می دانند دشمن چه کسانی است و چه کسانی به دنبال  از بین بردن امنیت جامعه هستند و مردم  جهان چهره واقعی انها راشناخته اند.
امام جمعه موقت مرکز استان گفت:همه می دانند که داعش را چه کسانی بوجود آورده اند مگر انها خودشان سلاح می سازند . مگر سلاح های انها از کجا آمده است.
وی به رحلت آیت الله فاضل لنکرانی اشاره داشت و افزود: این مجتهد بزرگ از شاگردان بزرگ آیت الله بروجردی بود که انسانی بزرگ در این انقلاب بود.
امام جمعه موقت مرکز استان به شهادت حضرت فاطمه س اشاره  ابراز داشت و گفت: پیامبر فرمودند فاطمه از من است و کسی که به او بدی کند به من بدی کرده است.

*****

امام جمعه گچساران:چراغ سبز برخی مسئولان به دشمن/ مقاومت ادعای شکست ناپذیری اسرائیل را در هم شکست

امام جمعه گچساران گفت: صهیونیست ها روزی شعار از نیل تا فرات و یا خاورمیانه جدید را سر می دادنداما امروز این وضع سوریه، عراق ، لبنان و یمن است که با اقتدار مقابل دشمنان مقاومت و ایستادگی می کنند در حالی که مقاومت ادعای شکست ناپذیری اسرائیل را در هم شکست است.

سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته در گچساران ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به ایام حزن انگیز شهادت فاطمه زهراسلام الله علیهاگفت:ایام فاطمیه(س)،ایامی است که لازم است بیشتر به خودمان تذکر دهیم و بیشتر تلاش کنیم سبک زندگی خود را با سبک زندگی حضرت زهرا(س)تطبیق دهیم.

وی افزود:اگر در جامعه اینگونه باشد که دختران و زنان جامعه عملا الگوی خود را فاطمه زهرا(س)قرار دهند قطعا جامعه ای که چنین مردان و زنانی دارد آبرومند و عزتمند خواهد بود.

امام جمعه گچساران در ادامه به فرمایشات رهبری در اجلاسیه دفاع از فلسطین اشاره کرد و تصریح کرد:ما باید شاکر باشیم چرا که خیلی از کسانی که ادعای ام القرای جهان اسلام را دارند دیگر از مرز مخفیانه هم گذشتند و رسما با کفار و صهیونیست ها نشست و برخواست می کنند.

حجازی گفت:ایران اسلامی با اقتدار تمام رسما و علنا اجلاسیه بزرگ جهانی برگزار می کند و رسما اعلام می کند که مشکل اصلی جهان اسلام مسئله فلسطین است.

وی افزود:مقام معظم رهبری دولتمردان به اصطلاح اسلامی را مرتبا نصیحت می کنند که حواستان جمع باشد و در بخشی از فرمایشات آقا فرمودند:" مقاومت توانسته برنامه اصلی رژیم صهیونیستی که سیطره بر کل منطقه بودرا به شکست بکشاند".

امام جمعه گچساران اظهارکرد:صهیونیست ها روزی شعار از نیل تا فرات و یا خاورمیانه جدید را سر می دادنداما امروز این وضع سوریه، عراق ، لبنان و یمن است که با اقتدار مقابل دشمنان مقاومت و ایستادگی می کنند در حالی که مقاومت، ادعای شکست ناپذیری اسرائیل را در هم شکست است.

حجازی گفت:سید حسن نصرالله که افتخاری برای جهان اسلام است فرمودند:" نیروگاه هسته ای دمونا در اسرائیل را جمع کنید،که اگر لازم شد دمونا را می زنیم:.

وی درادامه تصریح کرد:رهبری فرمودند:"مقاومت اوضاع را تغییر داد و طرح سیطره بر کل منطقه را شکست داد و نشان داد که این رژیم صهیونیستی ضعیف تر از آن است که در برابر اراده یک ملت توان ایستادگی داشته باشد".

وی اظهارکرد:نصیحتی دارم به کسانی که درون کشور مان هستند،مقداری مطالعه نمایید و قدرت اسلام را ببینید و مبهوت هارت و پورت دشمنان نشوید و به قدرت اسلام توجه کنید و زیر چتر ولایت متحد شوید و چراغ سبز به دشمن نشان ندهید چرا که دشمن دارد به ذلت کشانده می شود.

امام جمعه گچساران گفت: در عمل باید زیر چتر ولایت تلاش کنیم و مشکلات مملکت را حل کنیم،دشمنان فتنه گران ۸۸را فریب دادند و الان آنها در نزد ملت هیچ جایگاهی نخواهند داشت.

وی درادامه با اشاره به برگزاری رزمایش شهدای مدافع حرم در سطح استان گفت: ان شاءالله این جمعیت بسیجی زمینه ای را فراهم خواهند کرد و روزی بیت المقدس را آزاد خواهند کرد و نکته ای که امام(ره) فرمودند که باید اسرائیل محو بشود، تحقق خواهد یافت.

حجازی گفت: از همه فرماندهان استانی و شهرستانی و همه رزمندگان و بسیجیان و همه گردان هایی که زحمت کشیدند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و از خداوند منان اقتدار بیشتر را برای همه این عزیزان خواستاریم.

وی در ادامه با اشاره به ثبت نام در حوزه های علیمه این شهرستان اظهارکرد:این موضوع برای شهرستان بسیار حائز اهمیت است که از حیث علمی به احکام شرعی،دینی ،اخلاقی و معنوی توجه داشته باشیم  و باید تلاش کنیم حوزه های علمیه را تقویت کنیم.

****

امام جمعه دهدشت:وظیفه همه کشور های عربی و اسلامی است که از مقاومت دفاع کنند

امام جمعه موقت دهدشت به سخنان رهبری در مجمع انتفاضه فلسطین گفت:وظیفه همه کشور های عربی و اسلامی است که از این مقاومت دفاع کنند.

سید عبدالمطلب تقوی امام جمعه موقت دهدشت در خطبه های نماز جمعه این شهربا بیان اینکه اگر ولی فقیه حکمی بزند و ما آن حکم را قبول نکنیم کار ما باطل است افزود: باید سخن ولی فقیه را سخن امام معصوم دانست.

امام جمعه موقت دهدشت گفت: اگر همه فقه ها کسی را برای رهبری جامعه اسلامی انتخاب کنند این برای ما حجت آست و باید آن را بپذیریم.

تقوی با اشاره به سخنان رهبری در مجمع انتفاضه فلسطین گفت:وظیفه همه کشور های عربی و اسلامی است که از این مقاومت دفاع کنند.

وی با عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه گفت: زهرای مرضیه کسی بود که پدرش پیغمبر تمام خصلت های خوب را داشت و مادرش خدیجه در تمام بحران ها در کنار پیامبر بوده است.

امام جمعه موقت دهدشت با اشاره به اینکه زهرا مرضیه روزی که متولد شد خدا به پیامبر دستور داد که چهل شبانه روز در غار حرا به عبادت بپرداز و بعد از ۴۰ روز از بهشت برای آن ها غذا آمدگفت: زهرا بهشتی است و از بهشت آمده است.

*****

امام جمعه چرام:ملت ایران مسئولان مدخل در فتنه ۸۸ را پس می زنند

امام جمعه موقت چرام گفت: ملت شریف ایران با کسانی که در فتنه۸۸ به خیمه های سیدالشهدا هتک حرمت کردند و امنیت این ملت را به مخاطره انداختند،هرگز آشتی نخواهند کرد و هر مسئول کشوری که در زمینه فتنه نقش آفرینی کند را پس می زنند.

حجت الاسلام مجتبی فرهمند امام جمعه موقت چرام در نمازجمعه این هفته با اشاره به آیات قرآن کریم بیان کرد:دنیا سرایی است که فقط از راه و روش صحیح خودش می توان سالم ماند .

وی افزود:دلیل این مطلب روشن است چرا که مهمترین اسباب سلامت،کسب فضائل اخلاقی و ارزش های معنوی و همچنین عبادت پروردگار است.

فرهمند اضافه کرد:این ارزش ها و فضائل را فقط می توان در همین دنیا کسب کرد و جهانی دیگر برای کسب این موارد وجود ندارد.

امام جمعه موقت چرام گفت:دنیا مملو از نعمت ها و مشکلات است و انسان ها نیز بوسیله همین دنیا مورد آزمایش قرار می گیرند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد:به حمدالله مردم این مرزوبوم پس از گذشت۳۸سال از عمر انقلاب اسلامی توانسته اند هم دشمنان قسم خورده و هم دشمنان دوران خود را به خوبی بشناسند.

فرهمند به اقدامات دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی جریان لیبرالیسم درصدد اختلاف افکنی میان مردم و مسئولین و انقلاب وهمچنین حذف ولایت فقیه هستند اما این اقدامات را از طریق نفوذ و شخصیت های کشوری دنبال می کنند.

امام جمعه موقت چرام تصریح کرد: در مدت اخیر طرح آشتی ملی حربه ای شد تا بسیاری از جریان نفوذی لیبرالیسم با سوءاستفاده از ماجرای پسابرجام در ارکان حکومت نفوذ کنند اما این ملت مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شوند.

وی افزود:مدعیان همین بحث آشتی ملی کسانی بودند که در جریان فتنه۸۸ تحریم های ظالمانه را به مشاور کنگره امریکا دادند و پایه و اساس تحریم ها را برچیدند.

فرهمند ادامه داد:چنین افرادی بدانند که ملت شریف ایران با کسانی که در فتنه۸۸به خیمه های سیدالشهدا هتک حرمت کردند و امنیت این ملت را به مخاطره انداختند،هرگز آشتی نخواهند کرد و هر مسئول کشوری که در زمینه فتنه نقش آفرینی کند را پس می زنند.

امام جمعه موقت چرام در بخش پایانی سخنانش اظهار کرد:پاسداری از ارزش های اسلامی و دستاوردهای انقلاب و همچنین توجه جدی به نقش تربیتی معلمان از اهداف مسیر شهید رجایی است.

******

امام جمعه لیکک:عربستان گاو شیرده آمریکاست/در انتخابات شوراها به جای طایفه گرایی جناح ها نامزد معرفی کنند

نماز جمعه امروز شهر لیکک به امامت حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی در مسجد صاحب الزمان(عج) اقامه شد.

افروغی در خطبه های امروز با اشاره به بیانات بسیار مهم رهبر معظم انقلاب اسلامى در ششمین کنفرانس بین‏المللى حمایت از انتفاضه فلسطین و در جمع رهبران گروه هاى فلسطینى، مسأله فلسطین مهم‏ترین و محوری ترین مسأله جهان اسلام نامید.

وی گفت:مقام معظم رهبری با اشاره به طرح‏ هاى دشمنان براى منحرف کردن مسلمانان از مسئله اصلى جهان اسلام یعنی فلسطین،‏ بر لزوم هوشمندى مبارزان فلسطینى و خوددارى از افتادن در طرح دشمن‏ تاکید داشت و فرمود: نشانه‏هاى اُفول رژیم صهیونیستى‏ مشاهده می شود و رمز پیروزی مردم فلسطین مقاومت است.

افروغی با تحلیلی از مواضع سیاسی و امنیتی علیه ایران در اجلاس مونیخ  و همنوایى اسرائیل، عربستان و ترکیه علیه ایران، گفت:در اجلاس امنیتى مونیخ، شاهد مواضع مشترک مقامات آمریکایى، رژیم صهیونیستى، ترکیه و عربستان علیه جمهورى اسلامى ایران بودیم.

وی با اشاره به شکل‏گیرى جبهه منطقه‏اى علیه ایران و جبهه های مقاومت،  گفت: هم‏سویى مواضع مشترک این کشورها علیه جمهورى اسلامى ایران، امرى تصادفى نیست و شواهد و قرائن فراوانى حکایت از هماهنگى‏هاى این کشورها براى مهار نفوذ منطقه ‏اى ایران دارد.

افروغی تصریح کرد: عربستان سعودی مانند گاو شیردهی برای آمریکاست ، و آمریکا تا این گاو شیر دارد و تنها براى بهره‏ گیرى خود از عربستان به این گاو شیرده علوفه می دهد .

امام جمعه شهر لیکک با تاکید بر حفظ شان ایام فاطمیه، گفت: حضرت فاطمه(س) مدافع ولایت بود و خط ولایت فقیه با تلاشهای مجاهدانه حضرت زهرا(س) حفظ شد.

افروغی افزود:سراسر زندگی حضرت فاطمه(س) الگویی برای هدایت مسلمانان جهان در تمامی ادوار است و مخفی ماندن قبر مطهر آنحضرت هم طبق وصیت ایشان و در همین راستا بود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه داریم به انتخابات نزدیک می شویم و شهرستان ما در حوزه انتخابات شوراها دارد رنگ و بوی انتخابات می گیرد، توصیه می شود از معرفی کاندیدای قومی و طایفه ای دست برداریم و به جای آن احزاب و جناح های سیاسی کاندیدا معرفی کنند تا هم فضای اخلاقی رعایت شود و هم افراد توانمند انتخاب شوند.

*****

امام جمعه سی سخت: حمایت از فلسطین و مبارزه با اسراییل مبنایی و با هر قاعده ای سازگار است

خطیب جمعه سی سخت با بیان اینکه با هر قاعده ای بخواهیم صحبت کنیم حمایت از فلسطین و مبارزه با اسراییل درست و مبنایی است تاکید کرد:باید مبارزه کنیم تا آرمان فلسطین زنده بماند.

حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد خطیب جمعه سی سخت در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر سی سخت گفت: گناه آثار بدی در وجود و شخصیت انسان به جا میگذارد که عامل نزول بلا است.وی بیان کرد:به فرموده امام صادقق (ع)کمترین اثر گناه این است که انسان از لذایذ معنوی باز می ماند که این خود بزرگترین بلا و سقوط انسان است.

مصباح نژاد در ادامه معاد و سبک زندگی اسلامی به قرآن و مسجد به عنوان شاکیان دادگاه عدل الهی اشاره کرد و گفت :انبیای الهی یکی دیگر از مدعیان انسانها هستند.

خطیب جمعه سی سخت با بیان اینکه آنها که نسبت به امامت و ولایت بی توجهی کردند و این جایگاه را به نااهلان سپردند و عامل فساد و تباهی در زمین شدند در قیامت از خسران دیده ترین انسانها هستند. وی بیان کرد:خارج شدن از دستورات انبیای الهی عامل فساد شد و از همین رو انبیای الهی در قیامت از آن زبان به شکوه باز می کنند.

وی با اشاره به اینکه ظلمی بالا تر از تبعیت نکردن از انبیا و اولیای الهی نیست افزود:کسانی که از رسول خدا و ایمه معصومین تبعیت نمی کنند باید آماده بازخواست شدن در قیامت باشند.مصباح نژاد ابراز کرد:اولین ظلم به اهلبیت عترت گرفتن جایگاهی بود که خاص انبیای الهی و اهلبیت بود.

خطیب جمعه سی سخت با اشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت حضرت نقش موثری در آرامش بخشی به رسول الله داشت.

امام جمعه سی سخت به برگزاری کنفرانس سران کشورهای اسلامی اشاره کرد و به موضوع فلسطین در بیانات رهبر انقلاب پرداخت و گفت: وقتی که ولی امر مسلمین می گوید مسیله فلسطین مهمترین مسئله جهان اسلام است می داند این غده سرطانی عامل اصلی فتنه انگیزی در کل جهان اسلام است.

مصباح نژاد با تاکید بر اینکه امریکا به دنبال ایجاد امنیت برای رژیم صهیونیستی است تصریح کرد: نباید با اختلافات و ندانم کاری حرکت رو به اضمحلال اسراییل را به تعویق انداخت.

وی با بیان اینکه با هر قاعده ای بخواهیم صحبت کنیم حمایت از فلسطین و مبارزه با اسراییل درست و مبنایی است تاکید کرد:باید مبارزه کنیم تا آرمان فلسطین زنده بماند. خطیب جمعه سی سخت با اشاره به اجلاس مونیخ گفت:این اجلاس که از آن بوی توطعه جدیدی میرسد قصد توطعه جدید اسراییل علیه ایران را دارد.

مصباح نژاد با بیان اینکه نباید ما ساکت بنشینیم ، تاکید کرد:مسوولان سیاست خارجه ما باید با پشتوانه ملت با منطق محکم پاسخی قاطع به این اجلاس ضد ایرانی بدهد.

*****

امام جمعه موقت لنده: مسئولان نباید منتظر تذکر رهبری در رسیدگی به وضع مردم باشند

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: برخی مسئولان به حوزه وظایفی خویش چندان دقت نمی کنند و لذا نباید منتظر باشند تا رهبری در خصوص یک مسئله تذکر دهنده و بعداً رسیدگی شود.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا امام جمعه موقت شهرستان لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته ضمن اشاره به سالروز تشکیل امورتربیتی و تربیت اسلامی گفت: تربیت و تزکیه مقدم بر تعلیم و علم و دانش است.

وی افزود: تخصص وقتی ارزش و معنا پیدا می کند که همراه با تعهد باشد چرا که علم بدون عمل در جامعه هیچ کاربردی نخواهد داشت.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: مشکلات امروز جامعه ناشی از فاصله گرفتن از ارزش ها و اعتقادات است.

وی تاکیدکرد: امور تربیتی خنثی کننده توطئه های دشمنان برای تغییر سبک زندگی و بی اعتقاد کردن جوانان و دانش آموزانی است که آینده ساز ایران اسلامی هستند.

الهی نیا ضمن اشاره به نامگذاری شعارهای مختلف توسط مقام معظم رهبری برای سال های مختلف و استفاده مکرر ایشان از واژه اقتصاد مقاومتی اظهارکرد: بیش از شش سال است که مقام معظم رهبری سال جدید را با این واژه و با تاکید برا اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: تکیه بر اقتصاد مقاومتی زمینه ساز تحرک و پویایی، رشد اقتصادی، افزایش و رونق در تولید، رفاه عمومی، تکیه بر ظرفیت های داخلی و اصلاح الگوی کار به همراه قطع وابستگی به نفت را به همراه دارد.

وی خاطر نشان کرد: مسئولان اقدامات خود را در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برای مردم تشریح کنند تا مردم در جریان اقدامات صورت گرفته ادارات و نهادهای شهرستان قراربگیرند.

الهی نیا گفت: وظیفه ذاتی هر حکومتی رسیدگی به وضع مردم جامعه است، محکم کردن زیرساخت های کشور در وقت بحران و مدیریت بحران از نیاز های ضروری کشوراست.

 مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لنده گفت:برخی مسئولان به حوزه وظایفی خویش چندان دقت نمی کنند و لذا نباید منتظر باشند تا رهبری در خصوص یک مسئله تذکر  دهنده و بعداً رسیدگی شود.

وی در ادامه تاکیدکرد: برگزاری مجالس عزاداری بانوی دوعالم حضرت فاطمه(س) در شهرستان لنده باید به بهترین سبک ممکن برگزارشود.

الهی نیا خاطرنشان کرد: حرمت این ایام باید از سوی مردم رعایت شود و اگر کسی مجلس عروسی و یا شادی دارد باید به احترام این دهه آن را به بعد از دهه دوم فاطمه موکول کند.

وی خطاب به مسئولان شهرستان لنده گفت: باتوجه به نزدیک شدن به سال جدید لازم است که مسئولان نسبت به تسریع در بهبود شرایط جاده های شهرستان و مناطق گردشگری همه تلاش خود را به کارگیرند تا با نارضایتی گردشگران همراه نشویم.

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تاکیدکرد: از تلاش های مسئولان ناحیه مقاومت بسیج لنده به خصوص بسیجیان شرکت کننده در رزمایش مدافعان حرم این شهرستان قدردانی کرد و اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح را یکی از نیازهای کشور دانست.

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *