سرشکستگی جوانان یاسوج در تبریز

تیم فوتبال فولاد یاسوج در چارچوب رقابت های جام حذفی کشور به مصاف تراکتورسازی تبریز می رود.

تیم فوتبال فولاد یاسوج در چارچوب رقابت های جام حذفی کشور در حالی به مصاف تیم قدرتمند تراکتورسازی تبریز می رود که روزهای اخیر مسئولان این تیم از این اداره به آن اداره به دنبال کمک و حمایت از مسئولان بودند.

اگر چه مسئولان توجهی به این بازیکنان نکردند ولی تیم با دست خالی به سمت تبریز روانه شدند.
تیم یاسوجی امشب با اتوبوس به سمت تبریز حرکت کردند، یکی از مسئولان به خبرنگاران گفت: تیم دارای مشکل مالی شدید است و به همین جهت از مسئولان تراکتورسازی خواهش کردیم خوابگاه و تغذیه اعضای تیمش را در تبریز تامین کنند.

گفته می شود، مسئولان باشگاه تراکتورسازی با این درخواست موافقت کردند.

سیامک قلیچ خانی، مدیر رسانه ای تراکتورسازی در این باره به ورزش سه می گوید: تیم فولاد یاسوج در تبریز میهمان ماست و بهترین پذیرایی را از اعضای این تیم خواهیم داشت. با موافقت و دستور سردار آجورلو، مدیرعامل باشگاه هزینه های مربوط به اسکان و تغذیه تیم فولاد یاسوج را باشگاه تراکتورسازی تقبل می کند و اعضای این تیم نگرانی از این بابت نداشته باشند.

هر چند که با حسن نیت سردار آجرلو مشکل تامین هزینه تیم فولاد یاسوج در سفر به تبریز به صورت موقت حل شد اما ای کاش تیم فولاد یاسوج نیز همانند چندین تیمی که به دلیل مشلات مالی از شرکت در رقابت های جام حذفی انصراف دادند این تیم نیز کناره گیری می کرد تا اینچنین شاهد سرشسکتگی کادر فنی و بازیکنان مستعد این تیم نباشیم./کبنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *