سفر استاندار استان امسک روسیه به کهگیلویه وبویراحمد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظروف، استاندار امسک روسیه برای توسعه روابط اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاری به این استان سفر می کند.
مجید محنائی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد  گفت: استاندار امسک روسیه برای توسعه روابط اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاری به این استان سفر می کند.

 وی اظهار داشت: در راستای تقویت تبادلات، مراودات دو جانبه بین دو استان و با هدف برقراری ارتباط و همکاری های بیشتر و در پاسخ به سفر سال گذشته دکتر خادمی استاندار و هیئت اقتصادی و تجاری استانمان به کشور روسیه این سفر انجام می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: این سفر در روزهای ۲۸ و ۲۹ مهر ماه سال جاری انجام می گیرد.

محنائی، یادآور شد: نظروف استاندار این استان به اتفاق وزرای اقتصادی و کشاورزی و مواد غذائی استان امسک روسیه در صدر هیئت ۱۵ نفره تجاری- اقتصادی در حوزه های تولید و نوآوری، توسعه کشاورزی، بیوتکنولوژی و بخش های صنعتی، مواد غذائی، پزشکی، گردشگری، گیاهان داروئی و… به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کنند.

وی اظهار داشت: در این سفر علاوه بر دیدار با استاندار و بحث و بررسی در زمینه چگونگی همکاری های اقتصادی، ظرفیت های سرمایه گذاری در استان تبیین و از واحدهای تولیدی و زمینه های گردشگری بازدید به عمل می آید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در این سفر نمایندگان استان در خصوص قابلیت ها و راه های حضور تجار و بازرگانان کهگیلویه و بویراحمد و صدور محصولات و تولیدات استان به بازار امسک روسیه با مسئولین استان امسک گفت و گو خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *