سفر معاون وزیر نفت به دیشموک

فردا با کلنگ زنی پروژه گاز رسانی بخش های چاروسا دیشموک، یکی دیگر از آرزوهای مردم این مناطق به واقعیت پیوسته و در آستانه تحقق قرار می گیرد. …

در جمع خبرنگاران گفت: فردا با کلنگ زنی پروژه گاز رسانی بخش های چاروسا دیشموک، یکی دیگر از آرزوهای مردم این مناطق به واقعیت پیوسته و در آستانه تحقق قرار می گیرد.
امیریان اظهار داشت: حضور و مدیران ارشد استان و شهرستان در این برنامه، روزی به یاد ماندنی را برای بخش های چاروسا و دیشموک به یادگار خواهد گذاشت.
وی افزود: پروژه گاز دیشموک، چاروسا، قلعه دختر با حدود ۷۴ کیلومتر تا دیشموک و ۳۲۵ کیلومتر برای ۱۰۸ روستای بالای بیست خانوار و دو شهر دیشموک و قلعه رییسی با ۴۵ میلیارد تومان در سه فاز شروع شده است.
وی با اشاره به اینکه فاز اول با ۸/۵ کیلومتر از طولیان شروع و هفتاد درصد آن انجام شده است، افزود: فاز دوم تا قلعه کلات در حال انجام است، و فاز سوم از فردا با کلنگ زنی نمادین در روستای انجیره شروع می گردد، تمام  طراحی ها، خرید تجهیزات و اجرای این پروژه با پیمانکار می باشد.
بخشدار دیشموک با اشاره به اینکه این پروژه تامین اعتبار شده، افزود:با اراده جدی دولت تدبیر و امید بویژه دکتر خادمی استاندار، دکتر پوزش فرماندار کهگیلویه و پیگیری های مصرانه نماینده مجلس سردار هاشمی پور و توجه ایشان به زیر ساخت های شهرستان به نظر می رسد که درسال ۹۶ حداقل در دو شهر هدف این پروژه یعنی دیشموک و قلعه رییسی شاهد روشن شدن شعله گاز خواهیم بود.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *