سفر ۹۰۰ هزار مسافر نوروزی به کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل میراث‌فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای تعطیلات‌نوروزی تاکنون ۹۰۰ هزار گردشگر و میهمان نوروزی به این استان سفر کرده‌اند. …

خبر رسان؛

مدیرکل میراث‌فرهنگی گفت: از ابتدای تعطیلات‌نوروزی تاکنون ۹۰۰ هزار گردشگر و میهمان نوروزی به این استان سفر کرده‌اند.

  با تشریح برخی خدمات ارائه شده به میهمانان و گردشگران تعطیلات نوروزی به کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: از تعداد گردشگرانی که تاکنون به این استان سفر کرده‌اند ۹۰۰ هزار گردشگر از اماکن سیاحتی و زیارتی بازدید کرده‌اند.

وی افزود: شب گذشته حدود ۷۴ هزار گردشگر و میهمان نوروزی در مناطق مختلف این استان اسکان داده شده اند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد با برشمردن برخی اماکن سیاحتی، زیارتی و طبیعی استان که مورد توجه گردشگران و میهمانان نوروزی واقع شده، خاطرنشان کرد: این استان چهار فصل بوده که تمام مناطق آن امکان دید و بازدیدهای نوروزی وجود دارد.

باقری گفت: تمامی تدابیر لازم نیز برای استقبال و پذیرایی از میهمانان نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و مشکلی هم تاکنون گزارش نشده است.

وی از گردشگران کهگیلویه و بویراحمد خواست روزهای پایانی هفته و روزهای بارش رحمت‌الهی مراقبت‌های لازم را از خود داشته باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد پیش‌تر از کاهش ۱۰ درصدی ورود گردشکران به این استان در تعطیلات نوروزی امسال خبرداده بود.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *