سلاح های مجوزدار مورد استفاده در عروسی ها توقیف و مجوز آنها باطل می شود/چرا ماموران پلیس ۱۱۰ کهگیلویه و بویراحمد دیر می رسند؟

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم استان در مراسم های عروسی خود از تیراندازی، آلودگی صوتی، ایجاد مزاحمت و سلب آرامش دیگران به ویژه در ساعت های پایانی شب بپرهیزند و حتی سلاح های مجوزدار مورد استفاده در عروسی ها نیز توقیف و مجوز آنها باطل می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان  سردار مهدی انصاری سه شنبه شب در نشست با جمعی از مردم یاسوج در مسجد امام حسین (ع) این شهر اظهار داشت: پیشنهاد نصب این تعداد دوربین در نشست های شورای تامین، شورای اداری و شورای ترافیک مطرح شده است.

اتصری که ۱۰میلیارد ریال برای نصب ۶۰ دوربین پایش تصویری در خیابان ها، معابر عمومی، میادین و بلوارهای شهر یاسوج مرکز این استان نیاز است.

وی افزود که نصب دوربین های پایش تصویری علاوه بر آنکه جزء خواسته های به حق مردم کهگیلویه و بویراحمد است سبب شناسایی بهتر و سریعتر مجرمان و کاهش میزان بروز انواع بزهکاری ها در استان می شود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مردم یکی از اضلاع مهم مثلث تامین پایدار در جامعه هستند.

عنوان کرد که از جمله سیاست های مهم فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ارتباط و تعامل هر چه بیشتر با مردم این استان و جلب مشارکت آنان در راستای ارتقای امنیت و پیشگیری از وقوع جرم است.

وی، برقراری و تامین امنیت پایدار توسط پلیس را از مطالبه های به حق مردم دانست و ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته در شاخص ها و مولفه های امنیتی شرایط مطلوبی در کشور داشته است.

کاهش ۵۰ درصدی سرقت مسلحانه در سال ۹۵

فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت که پارسال میزان بروز سرقت مسلحانه ۵۰ درصد، سرقت غیرمسلحانه ۶درصد و نزاع دسته جمعی نیز ۳۲ درصد در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن کاهش داشته و افزون بر چهار تن انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شده است.

سردار انصاری ادامه داد: چنین موفقیت های ارزنده ای با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد و همکاری مناسب مردم استان کسب شده است.

وی افزود که ایام نوروز سال جاری میزان بروز سرقت در کهگیلویه و بویراحمد نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۳ درصد و میزان وقوع تصادفات فوتی نیز ۳۸ درصد کاهش داشته است.

انصاری بیان کرد: توقعات مردم کهگیلویه و بویراحمد از فرماندهی انتظامی این استان بالا و در مقابل نیز امکانات و نیروی انسانی محدود است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت که خط قرمز ماموران فرماندهی انتظامی این استان اجرای قانون بوده و برای تامین امنیت نیز با هیچ فردی تعارف ندارند.

سردار انصاری اظهار داشت: پیشنهادها، راهکارها و انتقادهای سازنده مردم کهگیلویه و بویراحمد برای بهبود عملکرد فرماندهی انتظامی این استان مورد استفاده قرار می گیرد.

وی افزود که مردم کهگیلویه و بویراحمد با برخی سهل انگاری ها و یا بی احتیاطی ها بستر، زمینه و شرایط را برای ارتکاب جرم توسط سارقان فراهم نکنند.

سلاح های مجوزدار مورد استفاده در توقیف و مجوز آنها باطل می شود

سردار انصاری بیان کرد: مردم استان در مراسم های عروسی خود از تیراندازی، آلودگی صوتی، ایجاد مزاحمت و سلب آرامش دیگران به ویژه در ساعت های پایانی شب بپرهیزند و حتی سلاح های مجوزدار مورد استفاده در عروسی ها نیز توقیف و مجوز آنها باطل می شود.

وی عنوان کرد که والدین بیش از پیش مراقب فرزندان جوان خود بوده و آنها را زیر نظر داشته باشند تا از قرص های روانگردان و یا مواد مخدر استفاده نکرده و کمتر سراغ تلفن همراه، تبلت و فضای مجازی بروند.

سردار انصاری ابراز داشت: دیر رسیدن چند دقیقه ای ماموران پلیس ۱۱۰ کهگیلویه و بویراحمد در برخی مواقع ناشی از حجم بالای ماموریت ها و کمبود خودرو است.

وی گفت که ماموران فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با خودروهای شیشه دودی و فاقد پلاک و ایجاد کننده مزاحمت و آلودگی صوتی برخورد جدی کرده و اقدام به توقیف آنها می کنند./ایرنا

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *