شرکت گاز یک ریال در انتخابات ریاست جمهوری خرج نمی‌کند / خادم: به هیچ کس وابسته نیستم / در انتصاب نیروها وابستگی‌ها را دخالت نمی‌دهم

خبر رسان؛

مدیرعامل گفت: شرکت گاز یک ریال برای استقبال از شخصیت‌ها و خرج نخواهد کرد و در واقع یک ریال بدون هیچ تعریف خاص نمی‌تواند، هزینه کند.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، عصر امروز در نشست با اصحاب رسانه در پاسخ به سئوال خبرنگاران، اظهار کرد: شرکت گاز و نفت توانایی خاص خودش را در حوزه مالی دارند، اما این شرکت یک ریال بدون هیچ تعریف خاص نمی‌تواند هزینه کند و به طور مثال استقبال از رئیس جمهور که وظیفه همه است، یک ریال شرکت گاز استان نتوانست هزینه کند.

خادم تاکید کرد: برای نصب بنرهای تشریف‌فرمایی هیچ گونه هزینه‌ای نداریم در انتخابات‌ها و مراسم‌های استقبال پول هزینه نشده و قرار نیست هم هزینه شود.

وی در ادامه با اشاره به چینش مدیران در شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، بیان کرد: به هیج کس وابسته نیستم و ذره‌ای وابستگی‌ها را در انتصابات دخالت نمی‌دهم.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین معیار برای چینش نیروها شایستگی و صلاحیت و توانمندی افراد است و حتی اگر فردی با من زاویه داشته باشد و اما در او توانمندی‌ باشد، بدون شک از او استفاده خواهم کرد، به طور مثال یکی از نمایندگان فردی را برای مسئولیتی معرفی کرد، اما به دلیل اینکه با او با صداقت صحبت کردم و گفتم که این فرد مورد نظر به این علت و آن علت نمی‌تواند در این مسئولیت باشد، قبول کرد.

خادم گفت: در انتخابات نیروها ابتدا بررسی‌های لازم را انجام می‌دهم.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص ‌های فله‌ای در دوره گذشته، اظهار کرد: من از آقای صیدالی تشکر می‌کنم او از مدیران خوب شرکت گاز بودند، نیروها در زمان و موقعیت خاصی برای انجام پروژه‌ها توسط شرکت‌ها بکار گرفته شدهند و البته بنده هم معتقدم باید کارشناسی شده انجام می‌گرفت.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *