شهرستان چرام باگودبرداری در خیابانها به میزبانی نوروز رفت/ نارضایتی شدید مردم و مسافران نوروزی از مسئولان

شهرستان چرام یکی از مکان های گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد است که در ایام نوروز میزبان مسافران بسیار زیادی است اما آب و فاضلاب شهری با گودبرداری در خیابانهای این شهر به استقبال نوروز رفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان  هنوز مدتی از وعده ی شهرداری برای آسفالت خیابان امیرولی(ع) نگذشته بود که شاهد گودال های آبفای شهری در این خیابان شدیم.

در این ایام با توجه به سنت های دیرینه چرامی ها، مردم این شهرستان به خانه تکانی و نظافت روح و جسم می پردازند تا به استقبال سال نو بروند.

اما با ورود به خیابان امیرولی(ع) این شهر شاهد نارضایتی های فراوانی از طرف اهالی این خیابان شدیم که به شدت از وضعیت فعلی محله خویش گله مند بودند.

در اینجا این نکته ذهن مخاطب را درگیر می کند که چرادر این ایام شروع به گودبرداری شده است؟، این درحالی است که رئیس ستاد تسهیل سفرهای نوروزی استان دستور داده بود که هر گونه کندکاری و تخریب خیابان ها از ۱۵ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ممنوع است اما در شهرستان چرام  خلاف این دستور انجام شده و مسئولان دولتی و به خصوص شهرداری و آب و فاضلاب به این مسئله توجهی ندارند.

 

سیبقفلغعه

مردم شهرستانی چرام و به خصوص اهالی خیابان امیرولی(ع) به شدن از این وضعیت ناراحت  و خواستار پیگیری این مشکل از طریق رسانه شند.

در این رابطیه یکی از اهالی این خیابان به خبرنگار این پایگاه خبری گفت: شاید باورتان نشوند اما این دومین بار است که خود را از گل و لای این خیابان تمیز کرده ایم.

وی افزود: این وضعیت به شدت  باعث ناراحتی خانواده های این خیابان شده و واقعا باعث تعجب است که در آستانه ایام عید نوروز این گونه کندکاری ها صورت می گیرد.

 

بل55

یکی دیگر از اهالی این خیابان  با بیان اینکه کندوکاری این خیابان عبور و مرور دانش آموزان و کودکان را با مشکل مواجه کرده است، می افزاید: این گودبرداری حدود ۱۰روز است که به همین صورت رها شده و متاسفانه آب و فاضلاب شهری چرام و شهردار نیز نسبت به آسفالت آن اقدام نمی کنند.

این شهروند چرامی گفت: با پیگیری هایی که اهالی این خیابان با شهرداری داشتند  فقط شهرداری  قسمتی از آن را آسفالت کرد .

برای پیگیری این مشکل به سراغ مدیر آبفای شهری چرام رفتیم اما وی حاضر به مصاحبه نشد.

استان از جاذبه های دیدنی بسیاری برخورد دار است و در تمامی فصول سال پذیرای گردشگرانی از سراسر کشور است  و به خصوص شهرستان چرا که از مکان های گردشگری خوبی و هوای معتدل بهاری در ایام نوروز دارد میزبان گردشگران بسیاری بوده اما این  گونه کنده کاری ها و مشکلاتی که بعضی از مدیران در سطح شهر انجام می دهند باعث نارضایتی مردم و مسافران نوروزی از این وضعیت شده است.

 

تصاویر تکمیلی:

 

منیبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

گزارش و عکس:صادق شیخی

انتهای پیام/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *