شورای اداری بهمئی برگزار شد / سلامت انتخابات مهمتر از هر مسئله‌ای است (+تصاویر)

شورای اداری شهرستان بهمئی با حضور معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. …

خبر رسان؛

شهرستان با حضور معاون سیاسی استانداری برگزار شد.

 

«» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و  بویراحمد در این نشست، اظهار کرد:  فرمانداران و بخشداران باید تا پیش از آغاز فرآیند رسمی در ۲۹ اردیبهشت ماه  سال آینده، نقاط ضعف و مشکلات حوزه های خود را شناسایی و رصد کرده و به ستاد مرکزی ارائه نمایند تا نسبت به رفع آنها اقدام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، در نشست شورای اداری شهرستان بهمئی  با بیان اینکه مردم همیشه با حضور خود در صحنه نظام را بیمه کرده اند، و با بیان اینکه همه بر جذب و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موظف هستیم، گفت: دشمن درصدد کم اهمیت جلوه دادن و کاهش اعتماد مردم به نظام است و اگر احساس کنیم مانعی بر سر راه حضور حداکثری مردم هست باید آنها را رفع کنیم.
« فتاح محمدی» با  اشاره به اینکه، مجریان انتخابات وظیفه سنگینی مبنی بر حضور حداکثری و مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات دارند افزود : باید منافع ملی را بر منافع گروهی و جناحی ترجیح دهیم و نقش دولت، بی‌طرفی در انتخابات است.
« معاون سیاسی و امنیتی استاندار » گفت:  هدف ما حضور حداکثری مردم و برگزاری توام با شور و نشاط انتخابات هست و به همین دلیل از همه افراد اعم از اصلاح طلب و اصولگرا که توان حضور و خدمت به مردم را دارند، دعوت به حضور جدی و رقابت در عرصه انتخابات می کنیم.
وی همچنین بااشاره به اینکه ، فرمانداران و بخشداران باید تا پیش از آغاز فرآیند رسمی انتخابات در ۲۹ اردیبهشت ماه  سال آینده ،  نقاط ضعف و مشکلات حوزه های خود را شناسایی و رصد کرده و به ستاد مرکزی ارائه نمایند تا نسبت به رفع آنها اقدام شود گفت: هدف نهایی برگزاری انتخاباتی با شکوه با حضور واجدان شرایط در پای صندوق های رأی است

« حجت الاسلام امام جمعه شهر لیکک» نیز در این نشست، با بیان اینکه، عوامل اجرائی، پیش از هر اقدامی باید خود به قوانین و بخشنامه های انتخاباتی آشنایی داشته باشند گفت: در زمان انجام وظیفه، حفظ متانت، پرهیز از ایجاد تنش و رعایت حرمت افراد باید مد نظر باشد چرا که برگزاری این انتخابات آبروی نظام بوده و سلامت انتخابات مهمتر از هر مساله ای است.
فرماندار شهرستان بهمئی هم گفت: دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت های اقتصادی و مشکلات داخلی و خارجی طی ۳ سال گذشته باعث ایجاد امید در بین مردم این شهرستان شده است.

—————————————-

خبر: مسلم مختاری

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *