ضرورت توجه و مدیریت صحیح فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد/ برخورد جدی دستگاه قضا در با جرائم انتخاباتی

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، حجت‌الاسلام غلامرضا مزارعی ظهر امروز در جلسه پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی، اظهار کرد: باوجود همه هجمه‌های علیه نظام جمهوری اسلامی اما امنیت در کشور برقرار است.

رئیس‌کل دادگستری تیزبینی و مدیریت مقام عظمای ولایت و فداکاری سربازان امام زمان و نیروی انتظامی و ارتش امنیت اجتماعی و فیزیکی را در جامعه برقرار کنند.

وی رسانه را زبان چشم و زبان گویا و امین مردم عنوان کرد و بیان کرد: موارد باید توسط رسانه ها به صورتی منتقل شود که چهره نظام خدشه دار نشود.

این مسوول با بیان اینکه دشمن همواره در کمین بوده و منتظر فرصتی برای ورود به کشور است، یادآور شد: نباید اجازه دهیم روزنه‌ای برای ورود دشمن به کشور پیدا شود.

وی رسانه را قوی‌ترین بازوی امنیت در جامعه بیان کرد و افزود: رسانه‌ها نخبگان مردم بوده و باید مدافعان خوبی در این عرصه باشند.

ضرورت مدیریت فضای مجازی

مزارعی با اشاره به انتشار برخی اخبار در فضای مجازی، بیان کرد: گاهی اوقات دیده شده که اخباری که صحت ندارد و یا کذب هستند در فضای مجازی منتشر می‌شود.

رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی باید بر سایت‌ها و رسانه‌ها نظارت داشته باشد، بر ضرورت توجه و مدیریت صحیح فضای مجازی تاکید کرد.

وی برقراری امنیت اجتماعی را نیازمند عزم همگانی دانست و گفت: باید همه دست به دست داده و آرامش جامعه را رقم بزنیم.

برخورد جدی دستگاه قضا با جرائم انتخاباتی

مزارعی در ادامه با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات پیش رو، اظهار کرد: باید اخلاق مداری، ادب و نزاکت به صورتی ویژه در این ایام برقرار شود.

رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر انعکاس صحیح گفتمان‌ها در انتخابات، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی در برخورد با جرائم انتخاباتی جدی و در چارچوب قانون عمل می‌کند.

وی عدم تخریب و توهین به کاندیدا، دوری از افترا زدن، عدم تخریب چهره‌های نظام و رعایت قانونمداری را از مهم‌ترین وظایف اصحاب رسانه در این ایام عنوان کرد.

مزارعی یادآور شد: امیدواریم با آماده‌سازی فضای مناسب برای برگزاری انتخاباتی آرام بتوانیم استان را بیش از پیش در کشور معرفی و زمینه سرمایه‌گذاری  در حوزه‌های مختلف مانند گردشگری را برای ارتقای اقتصاد استان فراهم کنیم.

انتهای پیام/

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *