طرح پتروشیمی بویراحمد حمایت می شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت: با اشاره به اینکه طرح پتروشیمی بویراحمد مهم و بزرگ بررسی و کار شناسی شود،بیان کرد:رویکرد ما حمایتی است به خصوص وقتی که سرمایه گذار این طرح تجربه دار است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان سید موسی خادمی ظهر امروز در کارگروه رفع موانع و تولید کهگیلویه وبویراحمد با موضوع بررسی طرح با بیان اینکه اجرای این طرح یک اقدام خوب برای توسعه استان است،گفت:با توجه به اینکه مادر استان گاز داریم و از آن استفاده نمی کنیم،اجرای طرح می تواند ظرفیت خوبی برای استفاده از این منابع باشد.

وی با بیان اینکه این کار را باید درست و خوب انجام دهیم افزود:برای این جلسه بررسی که مجوز های لازم از محیط زیست ،منابع طبیعی و آب منطقه ای گرفته نشده است نیازی به حضور خبرنگاران در این جلسه نبود.

کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد:اینکه تعدادی از مدیران می گویند ماهنوز طرح را ندیده ایم به معنای مخالفت با طرح نیست ،باید طرح بازدید شود و مجوز های لازم محیط زیست ،خوراک و زمین آن مشخص و گرفته شود.

خادمی با اشاره به اینکه طرح پتروشیمی بویراحمد مهم و بزرگ بررسی و کار شناسی شود،بیان کرد:بحث زمین،آب ،منابع طبیعی،محیط زیست مرتبط با آن را حل کنید،رویکرد ما حمایتی است به خصوص وقتی که سرمایه گذار این طرح تجربه دار است.

وی با بیان اینکه کار یک کار بزرگ است،گفت:طوری برنامه ریزی شود که نه خبرنگاران مخالف یک ماه دیگر تیتر بزنند چیشد و نه خبرنگاران موافق بزرگ نمایی کنند و کارها با تامل جلو برود که به زودی اجرایی شود.

انتهای پیام/م/غ

 

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *