عذاب مردم روستاهای لنده از وضعیت راه‌ها (+تصاویر)

مردم از مسائل مختلف از جمله تبعیض و کم کاری و بی اعتنایی به مشکلات گلایه‌مندند و احساس ناراحتی و رنج می‌کنند. …

خبر رسان؛

 

مردم از مسائل مختلف از جمله تبعیض و کم کاری و بی اعتنایی به مشکلات گلایه‌مندند و احساس ناراحتی و رنج می‌کنند.

به گزارش کبنا، مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان کشور تأکید کردند: حضور پرشور مردم در مقابل دشمن کمین کرده برای بلعیدن ایران را به حساب گلایه نداشتن آنها از عملکرد مسئولان نگذارید چرا که مردم از مسائل مختلف از جمله تبعیض و کم کاری و بی اعتنایی به مشکلات گلایه‌مندند و احساس ناراحتی و رنج می‌کنند.

های روستایی شهرستان با اولین بارندگی به طور کامل مسدود می شودند و برخی از های روستایی در این شهرستان با گذشت چندین روز هنوز هم مسدود هستند و مردم این از وضعیت موجود گلایه منداند.

مردم روستاهای دم تنگ چاهن، لارب، چلی بره مل، کوه اسپید، دول آبزا، دره بنگ، چندارقوی، دلیک و سایر روستاهای شهرستان لنده از وضعیت موجود اداره راهداری و حمل نقل جاده ای به شدت گلایه منداند و بنا به گفته ساکنین این هر بار به اداره متولی مراجعه کرده اند کمبود اعتبارات را بهانه می کنند و همانند پتکی سنگین بر سر مردم فرود می آورند.

متاسفانه گلایه و نگرانی مردم در هر دو بخش مرکزی و موگرمون به اندازه ای است که دیگر هیچ امیدی به بازگشایی و رفع مشکل آن برای همیشه وجود ندارد و تنها حسرت داشتن جاده ای مناسب را با وضعیت موجود این اداره می خورند و از مسئولان ارشد این شهرستان و استان نیز گلایه منداند.

برخی ا مردم این روستاها اظهارداشتند که بیش از چندین نوبت با بخشداران و فرماندار و حتی مسئولان استانی در خصوص وضعیت های روستایی دیدار داشتند ولی هیچ نتیجه قابل قبولی از طرف اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در پی نداشت و به قول شاعر: امیدوار بود آدمى به خیر کسان /مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان.

حال باید فرمایشات مقام معظم رهبری را که در ابتدای کلام فرمودند: مردم از مسائل مختلف از جمله تبعیض و کم کاری و بی اعتنایی به مشکلات گلایه‌مندند و احساس ناراحتی و رنج می‌کنند.

امیدواریم مشکلات جاده های روستایی شهرستان لنده با کمی تدبیر و احساس مسئولیت در قبال حق الناس هرچه سریعتر رفع شود تا بیش از این شاهد نگرانی مردم از مطالبه به حق خویش نباشیم.

 

——————————-

گزارش: سید اسماعیل میری


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *