عملیات خاکبرداری بزرگترین پروژه «بازار سنتی» در یاسوج تمام شد / قدردانی از شهردار و شورای شهر یاسوج

سرمایه‌گذار پروژه بزرگ بازار «سنتی، محلی و گردشگری» یاسوج گفت: عملیات خاکبرداری پروژه بازار «سنتی، محلی و گردشگری» به اتمام رسید. …

خبر رسان؛

سرمایه‌گذار پروژه بزرگ بازار «سنتی، محلی و گردشگری» گفت: پروژه بازار «سنتی، محلی و گردشگری» به اتمام رسید.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبر رسان، با بیان اینکه پروژه بازار «سنتی، محلی و گردشگری» شهریورماه سال ۹۶ به بهره برداری می رسد، اظهار کرد: این پروژه حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات پی ریزی آن آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه با افتتاح این پروژه شاهد شکوفایی و رشد این منطقه خواهیم بود، بیان کرد: برای این بازار «سنتی، محلی و گردشگری» طرح زیبایی را طراحی کردیم که با اجرای آن و افتتاح پروژه بدون شک مردم و شهروندان نیز استفاده بهینه‌ای خواهند کرد.

این سرمایه‎گذار بومی استان در ادامه با بیان اینکه برای رفع حال مردم و توسعه شهرمان تلاش خواهیم کرد که این پروژه به بهترین نحو به پایان رسد، تصریح کرد: از شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر یاسوج نیز که با دغدغه و دلسوزی برای به سرانجام رساندن این پروژه پیگیری و همکاری‌های لازم را انجام می‌دهند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

دلباز بیان کرد: این بازار به وسعت دو هکتار و با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومانی و با معماری زیبا و اسلامی و در یک طبقه احداث و ۷۰۰ واحد تجاری را شامل می‌شود.

وی تاکید کرد: با ساخت این بازار شهر یاسوج صاحب یک بازار متناسب با وجه گردشگری، صنایع‌دستی و ظرفیت بالای هنرمندان خواهد شد.

به گزارش خبر رسان، بازار «سنتی، محلی و گردشگری» ۱۹ بهمن‌ماه ۹۵ با حضور معاون رئیس جمهور کلنگ‌زنی شد و هم‌اکنون فعال است.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *